KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KAYSERİSPOR, ANTALYA MAÇINA HAZIR

BELLONA KAYSERİ, BEŞİKTAŞ MAÇINA HAZIR

KAYSERİSPOR-ANTALYASPOR İLE 37. RANDEVUDA

ZTK’DA 5.TUR EŞLEMELERİ BELLİ OLDU

BELLONA KAYSERİ’DE AVRUPA YOLCULUĞU SON BULDU

CERASTYLE OSB TEKNİK KOLEJİ’NDE HEDEF GALİBİYET

ATLETİZMDE TÜM DERECELER TALAS'IN

ENGELLİ YÜZME ŞAMPİYONLARI

KABAKCI ANTRENÖRLER İLE TOPLANTI YAPTI

KUPA MAÇI BİTTİ, SIRADA ANTALYA MAÇI VAR

SPOR TOTO SÜPER LİG'DE 15. HAFTA HEYECANI

VOLEYBOL 1.LİG ERKEKLERDE 9.HAFTA HEYECANI

DÜNYA DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI HACILAR KAPI'DA YAPILACAK

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL İSRAİL’DE

KUPADA TURUN ADI KAYSERİSPOR 

BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘BELLONA KAYSERİ’ ÇIKIŞI 

Gürkan Ofis Mobilyaları

DÜNYA İKİNCİSİ HAYRİYE, COŞKUYLA VE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

KAYSERİ’NİN VE TÜRKİYE’NİN GURURU

65 ülkeden bin 600’e yakın sporcunun katılımı ile İtalya’da gerçekleşen Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda dünya ikincisi olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. kulüp sporcusu Hayriye Türksoy Hançer, kentte coşkuyla ve çiçeklerle karşılandı.

65 ülkeden bin 600’e yakın sporcunun katılımı ile İtalya’nın Jesolo şehrinde yapılan Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda Kayseri Büyükşehir Belediye Spor A.Ş. Spor Kulübü sporcusu Hayriye Türksoy Hançer 48 Kg Full Contact branşında, ilk maçında İtalyan rakibini, ikinci maçında Polonyalı rakibini ezici üstünlükle yenerek, finale kaldı.

Final müsabakasında Rus rakibi ile başa baş yaptığı müsabakayı puanla kaybederek Kick Boks Dünya İkincisi olan Hayriye Türksoy Hançer, Kayseri’de sevenleri, sporcu arkadaşları, ailesi ve yakınları ile vatandaşlar tarafından çiçeklerle ve sevinçle karşılandı.

Kayseri’nin ve Türkiye’nin gururu olan Hayriye’yi havaalanında karşılayan Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş, “Kıymetli sporcumuz aldığı başarılı sonuçla gerek Spor A.Ş. Spor Kulübümüzü, gerek Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ni, gerekse ilimiz Kayseri’yi sevindirmiş ve gururlandırmıştır. Sporcumuz azimli çalışmasını Dünya Şampiyonası’nda final oynayarak taçlandırmıştır. Ayrıca önce ilimizde sonrasında ülkemizde spora ve sporcuya gereken önem verilince dünya arenasında yarışıp başarılı sonuç alınacağını göstererek kendisinden sonra gelecek sporculara rol model olmuştur. Bu vesile ile Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Spor Kulübü olarak bir kez daha sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bizlerden desteğini esirgemeyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve belediye teşkilatımıza teşekkür ederim. Hep birlikte nice şampiyonluklara” ifadelerini kullandı.