ERCİYES TEKNOPARK´TA
SPEED NETWORKİNG ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Tarih: 2.5.2018 18:08:13/ 1766okunma / 0yorum

ERCİYES Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi´nde yer alan firmaların birbirleriyle kısa bir zaman dilimi içerisinde tanışma fırsatı bulması adına Speed Networking etkinliği düzenlendi.

Erciyes Teknopark´taki firmalar arasında düzenlenen Speed Networking etkinliği ile ilgili açıklama yapan Erciyes Teknopark A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof.Dr.Mahmut Doğan, "Speed Networking iş dünyasında birbirini tanıyan ve tanımayan gruplar arasındaki ilişkileri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek için tasarlanmış uygulama seanslarıdır. Erciyes Teknopark ekosisteminin günden güne büyüme hızı artmaktadır. Teknoloji Geliştirme Bölgemizde bugün itibariyle 217 Ar-Ge firması faaliyetlerini sürdürmekte olup 1.000 kadar personel görev yapmaktadır. Erciyes Teknopark son üç yıldır Türkiye genelinde 5´nci sıradaki yerini koruyarak önemli bir başarıya da imza atmaya devam etmektedir" ifadelerini kullandı. Doğan sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Hızlı büyüyüp gelişen bu dinamik yapı içerisinde firmalar arası düzenlenen speed networking etkinliği ile sonuç odaklı çalışmaların oluşması ve yeni iş birliklerinin doğması adına firmalarımız için yeni bir kapı aralanmış oldu. Birlikten güç doğar bilinciyle ortaya çıkacak sinerjinin firmalarımızın yararına olması adına düzenlenen bu etkinliğin öncü ve örnek projelerin gelişmesine zemin hazırlamasını temenni ederim. Erciyes Teknopark olarak düzenlediğimiz tüm etkinlikler de amacımız güncel uygulamaları ekosistemimize entegre edip inovatif çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktır.”
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: ERCİYES TEKNOPARK
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
17 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL