ERÜ REKTÖRÜ
ECZACILIK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU
Tarih: 2.10.2018 17:31:06/ 605okunma / 0yorum

Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından her ayın ilk haftasında düzenlenen ve öğrencilerin sorunlarını fakülte yönetimine ilettikleri ‘Dekan-Öğrenci Buluşması, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış´ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Eczacılık Fakültesi Kırmızı Salonda gerçekleştirilen etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Narin´in yanı sıra, Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Murat Yenisu, Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Koordinatörü (BAP) Prof. Dr. Adem Kalınlı ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Etkinlik hakkında bilgiler veren Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Narin, her ay düzenlenen toplantılar ile öğrencilerin sorun, istek ve taleplerini dinleyerek, çözüm yolları aradıklarını söyledi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise konuşmasında, bir taraftan üniversiteyi geliştirmeye yönelik çalışmalar yaparken, bir yandan da öğrenci odaklı çalışmalara önem vereceklerini belirtti.

Rektör Çalış, “Öğrencilerin üniversitemizde en kaliteli eğitimi almaları ve en donanımlı bir şekilde mezun olmaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: REKTÖRÜ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL