KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ENGELLİ ARAÇLARININ BAKIM VE ONARIMI TALAS BELEDİYESİ’NDEN

BUGÜNE KADAR 153 ARACIN BAKIMI YAPILDI

OSB YÖNETİMİ’NDEN ÇOPUROĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

SANAYİNİN İHTİYAÇLARI/BEKLENTİLERİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUŞULDU

KÜRESEL İŞ BİRLİĞİ GİRİŞİMİ GSI’DAN ULUSLARARASI PANEL

PANELDE, AGÜ’YÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MEZUNU HATİCE ZEHRA DOĞRU TEMSİL ETTİ

REKTÖR KARAMUSTAFA’DAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

“KAYSERİ’Yİ GELİŞTİRMEYE VE GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

KOCASİNAN’IN HER BİR KÖŞESİNDE KESİNTİSİZ HİZMET

“HİZMET GİTMEYEN CADDE VE SOKAK KALMAYACAK”

KAMULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN YAPILAR YIKILDI

“AÇTIĞIMIZ BU ANA ARTERLER HAYATİ PROJELERİMİZDİR”

KAYSO EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI VİDEOKONFERANSLA YAPILDI

BÜYÜKSİMİTCİ: SANAYİDE V TİPİ TOPARLANMA YAŞIYORUZ

BÜYÜKKILIÇ’IN YOĞUN ANKARA GÜNDEMİ

3 AYRI PROGRAM VE TOPLANTIYA KATILARAK KAYSERİ’Yİ TEMSİL ETTİ

TALAS BELEDİYESİ’NE ‘SIFIR ATIK FİKİR’ ÖDÜLÜ

ORGANİK ATIKLARDAN KOLAY ÇÖZÜNEBİLEN POŞET ÜRETİLECEK

MELİKGAZİ’YE ÖDÜL

SIFIR ATIK PROJESİ VE ÇALIŞMALAR TBB TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

GÜL BAHÇESİNE GİRENLER  GÜL OLMASA DA GÜL KOKARLAR,  KAİNATIN EN GÜZEL GÜLÜNÜN KOKUSU ÜZERİNİZDE OLSUN

ALİ DAĞI YOLLARINDA YAĞIŞ TEDBİRLERİ

YOL DÜZENLEME VE SU TAHLİYE KANALI ÇALIŞMASI YAPILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ORAN KALKINMA AJANSI TOPLANTISINA KATILDI

Büyükkılıç, alınan kararların bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu

KENTİN DOĞUSUNU VE BATISINI BİRLEŞTİREN ÜÇÜNCÜ ALTERNATİF YOL

BEKİR YILDIZ BULVARI’NIN DEVAMI NİTELİĞİNDE

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN PARK ATAĞI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLAR İÇİN YENİ PARKLAR

BU HAFTA SONBAHAR TEMİZLİK ÇALIŞMASI ANBAR MAHALLESİ'NDE

Palancıoğlu, “Sonbahar temizliği ile inşallah ilçemizi çok daha güze hale getireceğiz.”

Anahtar Kelimeler: HALK MEMURLAR BAYRAMLAŞTI
Gürkan Ofis Mobilyaları

HALK VE MEMURLAR BAYRAMLAŞTI

GÜNAYDIN: ?HUZURLU BİR BAYRAM İÇİN TÜM TEDBİRLERİMİZ ALINDI?

Kayseri Valiliği tarafından Ramazan Bayramı münasebetiyle Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı´nda halk ve memurlarla bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşmada konuşan Vali Şehmus Günaydın,tüm İslam aleminin bayramını kutlayarak huzurlu bir bayram için tüm tedbirlerin alındığın söyledi.

Bayramlaşmada konuşan Vali Şehmus Günaydın,iyi bir  bayram geçirilmesini temennisinde bulunarak  tüm vatandaşların bayramını kutladı. Günaydın vatandaşların ilimizde huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm tedbirlerin alındığını söyledi. Günaydın şöyle konuştu. ?´ Bildiğiniz gibi dayanışmanın, kardeşliğin, yardımlaşmanın olduğu küskünlüğün bir kenara bırakıldığı çok özel günlerdir. Bizlerde millet olarak bugünde bu hasretleri çok yoğun bir şekilde yaşıyoruz. Komşularımızı ziyaret ediyoruz, akrabalarımızı ziyaret ediyoruz. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında da elimizden gelen çabayı gayreti gösteriyoruz. Bizler millet olarak kırgınlıkları bir kenara bıraktığımız zaman aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Ayrıca şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi de unutmamak gerekir. Bu vesileyle bütün şehitlerimizi minnetle anıyorum. Hayatta olan gazilerimize de sağlıklı ömürler diliyoruz. Ben bir kez daha mübarek kurban bayramının milletimize, devletimize ve bütün İslam Alemine hayırlar getirmesini diliyor, Hayırlı Bayramlar diyorum. ?´

Konuşmaların ardından halk ve memurlarla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene Ak Parti Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel, Hülya Nergis Atçı , 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tümgeneral Selçuk Aygün Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık,  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, , Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof.Dr, Mustafa Çalış ile memurlar iştirak etti.

Ak parti milletvekili Taner yıldız´da tüm İslam aleminin bayramını tebrik ederek ?´ Tüm hemşerilerimizin bayramlarını kutluyorum. Şehit ve gazilerimizin ailelerinin de bayramarını kutluyorum.  Allah sağlık sıhhat içerisinde eş dost ekraba sevdiklerimizle beraber nice bayramlar nasip etsin. ?´ dedi.

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer ?de ?´Bir Kurban Bayramına daha idrak ediyoruz. Türk Milleti ve İslam Alemi adına bayramın hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Kayseri´li hemşerilerimizin de mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. ?´dedi.

AK Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayelde ?´Arefemizi tebrik ediyorum. Bizi arefeye eriştiren Allaha hamd olsun. Arefe günü duaların kabul edilmesi açısından önemli bir gün. Yarın da inşallah bayrama idrak edicez. İnşallah kazasız belasız hayırlı bayramlar geçiririz diliyorum. ?´

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ?da büyükşehir belediyesi olarak tüm çalışmaların bayrak süresince devam edeceğini vatandaşların huzurlu bayram geçirmeliri için çalıştıklarını belirterek şöyle konuştu

´´Kayseri´li hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm İslam Aleminin bayramını tebrik ediyorum. Huzur içinde daha nice bayramlara erişmelerini temenni ediyorum. Başta şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Tabii belediye açısından bu bayram gerekli önlemlerin alındığı, şehrimizin temizliğini çevresini koruyarak en güzel şekliyle bayramlarımızı yaşamış olacağız. Sosyal boyutunu da ihmal etmeden kestiğimiz kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak hepimizin görevi olmalıdır. Huzur içerisinde daha nice bayramlar temenni ediyorum. ?´

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da  ?´Arefe bayramın öncesi, habercisi önemli mübarek bir gün. Arefenizi kutluyorum. Duaların en kabul olduğu gün arefe günüdür. Bugün herkes ne iş yapıyorsa dua nşyetiyle yapmasını tavsiye ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Tüm hemşerilerimizin bayramını kutluyorum. ?´dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ?da ?´ Öncelikle tüm vatandaşlarımızın mübarek arefe günü ve kurban bayramlarını kutluyorum. Allah mutluluk huzur sağlık içerisinde nice bayramları geçirmeyi nasip etsin. Kazasız belasız inşallah bir bayram temennisindeyim. Herkese kolaylıklar diliyorum. Bayramlar üzüntülü sonuçlar doğurmasın. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum. ?´ değerlendirmesinde bulundu.

HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ