KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

SULU SİSTEMLE ÇALIŞAN SİNEMA MAKİNESİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR

KAYSERİ, YURTDIŞINDAN GELEN BİN 225 KİŞİYİ AĞIRLAYARAK 70 İLE GÖNDERDİ

AFAD İl Müdürü Osman Atsız: "Vatandaşlarımız geldiğinde her şey hazır oluyordu"

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YARDIMLARINI HER İLÇEYE ULAŞTIRIYOR

445 ÇUVAL UN İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞTIRILDI

SEYAHAT KISITLAMASININ KALKMASI BİLET SATIŞLARINI ARTIRDI

"ONLİNE SEYAHAT BİLETİ ALIMLARI ARTACAK"

KORONA VİRÜSE YAKALANAN ÇİFTÇİNİN HAYVANLARINA

TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ SAHİP ÇIKTI

ERCİYES'TE KURDUKLARI ÇADIRLARLA KOVİD-19 SÜRECİNİ ATLATMAYA ÇALIŞIYORLAR

Erciyes Dağı eteklerindeki yaklaşık 3 bin metre yükseklikteki yaylalara kurdukları çadırlarda doğayla baş başa yaşam sürüyor

ORGANİK ÇOCUKLAR YETİŞTİRMELİYİZ

Özer, yaptığı yazılı açıklamada, doğal anne ve babalığın doğal çocukların gelişmesine zemin hazırladığının altını çizdi

KISA SÜRELİ YAĞIŞLAR GÖRÜLECEK

METEOROLOJİ DUYURDU

BULDUKLARI DEV UÇURTMANIN SAHİBİNİ ARIYORLAR

ÇOCUKLAR BULDUKLARI 3 METRELİK UÇURTMANIN SAHİBİNİ BULAMAZLARSA KENDİLERİ UÇURACAK

YUVASI YIKILAN LEYLEKLERE MAHALLELİ YENİ YUVA KURDU

ŞİDDETLİ RÜZGAR LEYLEKLERİ VURDU

KAYSERİ'DE POLİS, YAŞLI KADININ TIKALI BACASINI AÇTI

Kayseri'nin Tomarza ilçesinde polis ekipleri, havaların soğuması nedeniyle soba yakmak isteyen yaşlı kadının evinin tıkalı bacasını açtı.

LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİN MASKELERİNİ ARKADAŞLARI HAZIRLIYOR

FABRİKA GİBİ ÜRETİM YAPILAN OKULDA GÜNLÜK 20 BİN MASKE ÜRETİLİYOR

KÜLTÜR ELÇİLERİ ‘DİJİTAL ORTAMDA’ BAYRAMLAŞTI

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI PAYLAŞIM

ZEBRA YAVRUSU DİLEK 3 AYLIK OLDU

HAYVANAT BAHÇESİNİN SİMGESİ OLDU

METEOROLOJİ’DEN ‘ZİRAİ DON’ UYARISI

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Pazar ve Pazartesi günleri sabah saatlerinde hava sıcaklıklarının düşebileceğini belirterek, oluşması muhtemel risklere karşı tedbirli ve dikkatli olunması konusunda vatandaşları uyardı.

BAYRAMI EVDE GEÇİRECEK ÇOCUKLARA AİLELERİYLE "AKTİVİTE" ÖNERİSİ

ÇELİK: ÇOCUKLARIMIZI EĞLENDİRECEK BAŞKA YOLLAR BULMAMIZ GEREKİYOR

Anahtar Kelimeler: HAVAALANINA MASKE DESTEĞİ ASKON’

HAVAALANINA MASKE DESTEĞİ ASKON’DAN

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) maske desteği çağrısına kayıtsız kalmayarak maske desteklerini devam ettiriyor

Covid-19 süresi her kurumu etkilemeye devam ediyor. Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) maske desteği çağrısına kayıtsız kalmayarak maske desteklerini devam ettiriyor.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Kayseri şubesi yönetim kurulu başkan yardımcısı İlker Barlı ve yönetim kurulu üyesi Abdülkadir Taşkın tarafından Devlet Hava Meydanları Kayseri müdürü Fatih Öztürk’e ziyaret yapılarak maske takdimi yapıldı. Başkan yardımcısı İlker Barlı yaptığı açıklamada, “Ülkemizdeki Covid-19 süresince başkanımız Ali Özcan Bey’in öncülüğünde teşkilatlanarak yardım faaliyetlerine giriştik. İlk etapta Kayserimizin kıymetli emniyet mensuplarını ziyaret etmiştik. Bugün ise maske ihtiyacı olduğunu bildiğimiz havaalanı çalışanlarımıza destek olmaya geldik. Onların sağlıkları ve faaliyetleri bizler için çok önemli. Her ne kadar hava taşımacılığı durma noktasında görünse de sağlık için havalanan uçaklarımız faaliyetlerine devam ediyor ve bu uçuşlar içerisinde birçok tehlike barındırıyor. Gerek ülkemize dönen vatandaşlarımız gerekse ambulans maksatlı çalışan hava araçları havaalanına iniyor. Burada alınan güvenlik önlemleri sayesinde ilimiz oluşabilecek sorunlardan kurtulmuş oluyor. Sayın müdürümüz maske desteği çağrısında bulunmuştu. Bizde bu çağrıya kulak verdik. Elimizden gelen bir desteği gösterdik. Bu özveriyi göstermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlker Barlı, “Bu zorlu süreçte virüsün başladığı ilk günden beri desteğimizi esirgemediğimiz toplumun tüm kesimlerine, en çok virüsle iç içe olan, canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza ve güvenlik güçleri mensuplarımıza desteklerimizi sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Her şey içinde karşıtının en azından tohumunu barındırır: Kış yaza dönüşür; yukarıya çıkan her şey aşağıya inmek zorundadır. Bu süreçte karanlık görünse de elbette aydınlıklar gelecektir.” şeklinde konuştu.

Havaalanı İşletme Müdürü Fatih Öztürk ziyaretten memnuniyetini dile getirirken “Kayseri’de görevime iki ay önce başladım. Bu süreçte Covid-19 salgını ile mücadeleye giriştik. Havaalanı ilimize gelen vatandaşlarımızın ilk karşılama alanı. Burada alınacak güvenlik önlemleri Kayseri’nin sağlığı için önemlidir. Bizlere bu hususta destek veren ASKON yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ