HİKMET MADAZLI ANAOKULU´NDAN
ÖRNEK PROJE
Tarih: 9.1.2019 17:31:50/ 592okunma / 0yorum

Hikmet Madazlı anaokulu tarafından hazırlanan ve 81 ilde uygulanmak üzere milli eğitim bakanlığı tarafından kabul edilen “YESILANA-karbon Ayak İzi” projesi, Doğa Telafi Programının tanıtımı yapıldı. Okul etkinlik salonunda düzenlenen programda ayrıca minik öğrenciler tarafından hazırlanan serginin de açılışı gerçekleştirildi.

Hikmet Madazlı Anaokulu tarafından hazırlanan ve Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri genel müdürlüğü tarafından sosyal etkinlik olarak 81 ilde uygulanmak üzere kabul edilen “YESILANA-karbon Ayak İzi” projesi Doğa Telafi Programı, düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Okul yöneticileri ve velilerinde katıldığı etkinlik öncesi minik öğrenciler tarafından hazırlanan çevre ve enerji kaynaklarının konu edildiği serginin açılışı gerçekleştirildi.

Program kapsamında Elektrik-elektronik Mühendisi ve Enerji Yöneticisi Adem Özdemir tarafından. “Karbon Ayak İzi Nedir ve Karbon Ayak izimiz nasıl küçülebiliriz? "konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcılara dünya üzerindeki doğal denge ve kaynak durumları hakkında bilgi veren Özdemir çocuklarımıza daha yaşanılabilir ve doğal bir dünya bırakabilmek için bu bilinçlendirmenin onlar için önemine dikkat çekti.

Çocuklara erken yaslarda doğa sevgisi ve çevre bilinci kazandırmayı amaçlayan YESILANA-karbon Ayak İzi Doğa Telafi Programı, Nisan -Mayıs aylarında gerçekleştireceği Fidan dikim çalışmasıyla tamamlanacak.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: HİKMET MADAZLI ANAOKULU NDAN
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
18 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL