İL MÜDÜRÜ ELMALI ÖĞRENCİLERE YEMEK SERVİSİ YAPTI
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı: “Gençlerimiz sahipsiz değildir”
Tarih: 28.12.2017 09:57:03/ 616okunma / 0yorum

Aydınlıkevler Lisesi Pansiyonunda kalan öğrenciler ile akşam yemeğinde buluşan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, öğrencilerin yemek servisini kendisi yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Sosyal Destek Programı kapsamında Aydınlıkevler Lisesi Pansiyonunda kalan öğrencilerle buluştu. Akşam yemeği öncesinde yurda gelen Elmalı, bir süre öğrencilerle sohbet etti. İl Müdürü Elmalı, daha sonra öğrencilerle yemek sırasına girdi, onlara yemek servisi yaptı.

‘Asker duası´ edildikten sonra açıklamalarda bulunan Elmalı, öğrencilere yaptığı konuşmada, “Bugün Aydınlıkevler Lisemizin pansiyonundayız. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gençlerle beraber olduk. Hem öğrencilerimizi yerinde görmek hem yerlerini görüp onlara devlete nasıl sahip çıktığını, devletimizin büyüklüğünü nasıl ortaya koyduğunu görmek için 45 yıl önceki yatılı öğrenciliğimi hatırlamak suretiyle geldik. Çocuklarımızla beraber yemek sırasına girdim ve yeniden öğrenci oldum. Gençlerimizle beraber olmak ve onlara sahipsiz olmadıklarını göstermek için çocuklarımızla beraber olduk. En zevkli yemeklerimizden biri de öğrencilerimizle beraber olan bu akşam yemeği olacak. Bende pansiyonda 2 yıl kaldım, pansiyonun ne olduğunu bilen bir insanım” ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Elmalı daha sonra, öğrencilerin masalarına giderek tek tek kendileriyle sohbet etti.
Kaynak: İHA

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
17 Aralık 2018 Pazartesi
Bugün
Parçalı bulutlu
11 °C
2 °C
Salı
Sağanak
7 °C
4 °C
Çarşamba
Karlı - Yağmurlu
6 °C
3 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL