EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

“BÜYÜKŞEHİR KIŞA GÜNEŞ OLDU”

Spor A.Ş., “Kışıma Güneş Ol” kampanyası ile binlerce çocuğu soğuk kış günlerinde ısıtacak bir faaliyete imza attı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BEREKET SERGİSİ’NDE

Başkan Büyükkılıç, KAYMEK tarafından açılan “ Bereket” temelı sergiyi gezdi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ AK KADINLARIN KERMESİNDE

Büyükkılıç, Hunat Kültür Merkezi’nde açılan “AK Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir Ekonomiye Destek Kermesi”ni ziyaret etti.

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 2020 BÜTÇESİNDE TÜBİTAK’I KONUŞTU

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, “TÜBİTAK çağın gerekleri ve dünyanın gidişatı göz önüne alındığında, esasında ülkemizin göz bebeği olması gereken bir kurum.”

MELİKGAZİ BELEDİYESİ İHALE İLE HİZMET ARACI KİRALADI

Başkan Palancıoğlu, hizmetlerin daha etkin, verimli ve seri sunulabilmesi için ihale ile 17 tane araç kiralandığını söyledi.

“GENÇLİK MERKEZİ İLE HAYALLER GERÇEK OLUYOR”

Başkan Çolakbayrakdar, “Bilim ve teknolojiye ayrı bir önem veriyoruz.”

MAZLUMLARIN SESİ VE ÇIĞLIĞI OLACAĞIZ

AGD KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI COŞKUN: “MÜSLÜMANLAR  ÖZGÜR OLUNCAYA KADAR MAZLUMLARIN SESİ OLACAĞIZ”

ADD’DEN 100. YIL KUTLAMASI

ADD ÜYELERİ ATATÜRK’ÜN KAYSERİ’YE GELİŞİNİN 100.YILINI KUTLADI

ULU ÇINARLAR YALNIZ DEĞİL

BÜYÜKKILIÇ, MUSTAFA KUMLU ULU ÇINARLAR YAŞLI YAŞAM VE DAYANIŞMA MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU:

"ERCİYES ÜNİVERSİTESİ VE ŞEHRİMİZ ADINA MUTLU OLUYOR VE GURUR DUYUYORUZ”

"İSTER OTUR, İSTER KİRAYA VER"

84 DAİRENİN SATIŞI 18 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK

HAZİNE VE MALİYE BAKANI ALBAYRAK KAYSERİ’DE

“KAMU BANKALARI FAZİLERİ TEK HANELİ RAKAMLARA ÇEKECEK”

BAKAN ALBAYRAK BÜYÜKŞEHİR’DE

Bir dizi temaslar için ilimize gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti

BAKAN ALBAYRAK, PASTIRMA DOĞRAYIP İKRAM ETTİ

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Kayseri programı kapsamında Bürüngüz Camii’nde Cuma namazı kılıp, namaz sonrası esnaf Kazancılar Çarşısı esnafını ziyaret etti.

PALANCIOĞLU YENİ ESNAFA İŞ YERİNDE RUHSAT VERDİ

“AHİLİK RUHU İLE ÇALIŞACAKLAR”

HEDEF, DAHA YEŞİL BİR MELİKGAZİ

PALANCIOĞLU: “DAHA YEŞİL MELİKGAZİ İÇİN AĞAÇLANDIRMADIK ALAN BIRAKMAYACAĞIZ”

Anahtar Kelimeler: İMZALAR ATILDI

İMZALAR ATILDI

Mimarsinan OSB ile Türk Telekom arasında bölgedeki haberleşme altyapısının iyileştirilmesi, yüksek hız ve kalitede kesintisiz haberleşme alınması amacıyla ilgili protokol imzalandı.

Mimarsinan OSB ile Türk Telekom arasında bölgedeki haberleşme altyapısının iyileştirilmesi, yüksek hız ve kalitede kesintisiz haberleşme alınması amacıyla ilgili protokol imzalandı.

Mimarsinan OSB Bölge Müdürlüğü´nde düzenlenen imza törenine Türk Telekom Kayseri Bölge Müdür Vekili Mehmet İnal, Satıl ve Ofis Yönetimi Müdürü Nesibe Babacan Ünlü, Satış Geliştirme Yöneticisi Ali Yıldız, Mimarsinan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabulut ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bölgede faaliyet gösteren sanayicilerin iletişim hizmetlerinden en güvenli ve kaliteli şekilde faydalanması amacıyla protokol imzaladıklarını ifade eden Mimarsinan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabulut, ? Türk Telekom ile bölgemizde haberleşme altyapısının iyileştirilmesi, yüksek hız ve kalitede kesintisiz haberleşme hizmeti alınması ile ilgili protokolümüzü imzaladık. Mimarsinan OSB yönetimi olarak amacımız katılımcılarımızın yüksek teknolojili, katma değeri yüksek üretimle sürdürülebilir rekabet güçlerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Günümüzün en son teknolojileriyle altyapımızı yenileyerek firmalarımızı küresel rekabette, ihracatta daha iddialı kılmayı hedefliyoruz. Teknolojiyi geliştirme fırsatını Türk Telekom gibi büyük bir firmayla gerçekleştirdiğimiz için ayrıca mutluluk duyuyorum" dedi.

Türk Telekom Kayseri Bölge Müdürü Mehmet İnal ise konuşmasında, müşterileri için dünya standartlarında, modern ve kaliteli iletişim hizmetleri sunmayı hedeflediklerini belirtti. Sanayicilerin global pazardaki rekabet gücünü artırmak, ülke ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında daha verimli katkı sağlayabilmelerine destek olmak için organize sanayi bölgelerine büyük önem verdiklerinin altını çizen İnal; "OSB´ler ile işbirliği içerisindeyiz. Sanayi kuruluşlarına fiber altyapımız, gelişmiş ses ve geniş bant çözümlerimiz ile hız ve verim kazandırmayı, böylece rekabet güçlerini daha da yükseltmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin hayatına değer katacak yeni ürün ve hizmetler sunmak için yatırımlarımızı gelecekte de sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından taraflar arasında protokol imzalandı.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ