İNCESU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE OKUL MÜDÜRLERİNDEN
BAŞKAN KARAYOL´A TEŞEKKÜR PLAKETİ
Tarih: 11.1.2017 16:31:45/ 448okunma / 0yorum

İncesu Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan ve okul müdürleri İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol´u makamında ziyaret ederek okullara yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.
İncesu Belediyesi tarafından İlçe merkezi ve tüm mahallelerinde bulunan okulların çevre düzenlemesi yapılıyor ve okulların ihtiyaçları karşılanıyor. Fatma Lütfü Arıkan Anadolu Lisesi Müdürünün talebi üzerine İncesu Belediyesi tarafından okulda fotoğraflarla Çanakkale Koridoru, 15 Temmuz Koridoru ve İncesu koridoru yapıldı. Fatma Lütfü Arıtan Anadolu lisesinin açılında Sabahattin Çakmakoğlu Orta Okulu, Şehit Ali Kıvanç İlk Okulu, Şehit Yusuf Özmen İlk Okulu ve Kızılören Parlaklar İlk Okulunun Müdürleri de okullarına Fotoğraflarla 15 Temmuz Koridorunun yapılmasını istemelerinden dolayı bu okullara da 15 Temmuz koridorları yapıldı. Çalışmalar hakkında bilgiler veren İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, "Biz eğitim gönüllüsüyüz 13 yıllık Belediye Başkanlığımızda Kaymakamımız, Milli Eğitim Müdürümüz ve Okul Müdürlerimiz ile birlikte koordineli bir şekilde çok sayıda Okul ve derslik yaptırdık. Hayırseverlerimizle organize edip yaptırdığımız 7 Okul 76 derslik diye biliyorum. Bütün okullarımızın çevre düzenlemesi ve ihtiyaçlarını yüzde 95 oranında karşılıyoruz. Geleceğimizin teminatı bu çocuklar kendi çocuklarımız, bu çocuklar için ne yapsak azdır. Müdürümüzün de belirttiği gibi istemediğimiz FETO darbe girişiminin maalesef ülkemize açtığı yaralar ortada Allah onları kahretsin. Son 27 çeyrektir büyüyen Türkiye ekonomisi eksiye düştü. Şimdi oyunu Brezilya üzerinden de oynamaya kalktılar. Brezilya da 2015 ve 2016 yılında büyüme eksi üç dörtlere düştü. Bundan yıllar önce Türkiye´nin yaptığı ivme gibi ekonomide Brezilyada yaptığı ivmede büyüme oranları%7,85´di onlarda bile eksiye doğru düşüş oldu. Biz sizlerle sizlerin yetiştirdiği yeni nesiller ile inanıyoruz ki Devletimize Milletimize sahip olup bu sıkıntıların Türkiye Cumhuriyeti olarak üstesinden geleceğiz. Bazen sosyal medyada istemediğimiz Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve Hükümetimizle ilgili yazışmalar oluyor bunları hoş karşılamıyorum. Seçin zamanı geldiğinde herkes gönül verdiği siyasi partiye oy verebilir, ama bu bir parti meselesi değil Devletin bekası meselesidir. Biz Türkiye de 4 milyon Suriyeli kardeşlerimize bakıyoruz ama Allah korusun biz öyle bir duruma düşsek bizim gideceğimiz bir ülke yok. Vatanımızı, Milletimizi ve Bayrağımızı kaybetmeyeceğiz. Omuz omuza el ele vereceğiz. Ayrı fikirler olabilir Demokraside onlara da saygı duyuyoruz onlarda bizim kardeşlerimiz, biz yaptığımız görev olarak zaten toplum arasında hiçbir toplumun arasında ayrıma gitmedik. Her insana her topluma eşit hizmet üretmeye çalıştık" ifadelerini kullandı.
Karayol, "Bu kapsamda başka Ömer hocam Allah razı olsun Okullarda 15 Temmuz Koridorları yapalım dedi. 15 Temmuzda yaşananları saat saat dakika dakika neler yaşandığını bizden sonraki nesillerin unutmaması Okullarda İstiklal Savaşı Çanakkale Zaferini tarihimizdeki Şanlı Zaferlerimizi okutup öğretiyorsak bunu da öğrencilerimizin unutmaması gerektiğine inanarak önce Fatma Ömer Lütfü Arıtan Anadolu Lisesinde bunu yaptık. Sayın Kaymakamımız, Milli Eğitim Müdürümüz Okulumuzu yaptıran hayırseverlerimizle birlikte okulumuzun açılışını yaparken diğer okullarımıza da yapılması gündeme geldi Sabahattin Çakmakoğlu Orta Okulu, Şehit Ali Kıvanç İlk Okulu, Şehit Yusuf Özmen İlk Okulu ve Kızılören Parlaklar İlk Okulumuza yaptık. Koridorları müsait olan Okullarımız olursa diğer okullarımıza da yaparız" diye konuştu.


Video Tarihi: 11.1.2017 16:31:45

Kaynak: KURUM BÜLTENİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ
MELİKGAZİ BELEDİYESİ
EŞREF BİTLİS PARKI´NI TANITACAK …
İL MÜFTÜSÜ ŞAHİN GÜVEN: “YENİ HİCRİ YILIMIZDA
İL MÜFTÜSÜ ŞAHİN GÜVEN: “YENİ HİCRİ YILIMIZDA
MÜSLÜMANLARIN SIKINTILARININ VE MÜSLÜMANLARA UYGULANAN ZULÜMLERİN BİTMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”
POLONYALI MONİKA MÜSLÜMAN OLDU
POLONYALI MONİKA MÜSLÜMAN OLDU
Polonya vatandaşı Monika Patrycja Bialowas, düzenlenen ihtida töreni ile birlikte Müslüman olarak Meryem adını aldı.
HACILAR BELEDİYESİ
HACILAR BELEDİYESİ
ARAÇ PARKINI GÜÇLENDİRDİ ...
KANKA BÜYÜKŞEHİR´DE
KANKA BÜYÜKŞEHİR´DE
Kansere Karşı Birlik Derneği Yönetimi Başkan Çelik´i ziyaret etti.
SAVAŞIN ETTİKLERİ,
SAVAŞIN ETTİKLERİ,
GELİNİ KIZI, TORUNU OĞLU OLDU ...
MEVLÜT VE SİBEL
MEVLÜT VE SİBEL
MUTLULUKLARINI EVLİLİK İLE TAÇLANDIRDI …
OKUDUCU  AİLESİ´NİN MUTLU GÜNÜ
OKUDUCU AİLESİ´NİN MUTLU GÜNÜ
MERVE VE ALTUNAY MUTLU BİR ÖMÜR İÇİN “EVET” DEDİ …
VALİ KAMÇI´DAN
VALİ KAMÇI´DAN
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI …
BAŞKAN HİÇYILMAZ´DAN ŞEHİT VE GAZİLER HAFTASI MESAJI
BAŞKAN HİÇYILMAZ´DAN ŞEHİT VE GAZİLER HAFTASI MESAJI
Hiçyılmaz, “Bu vatan Şehit ve Gazilerimizin Bize Emanetidir”
MHP´Lİ ERSOY´UN "GAZİLER GÜNÜ" MESAJI
MHP´Lİ ERSOY´UN "GAZİLER GÜNÜ" MESAJI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı.
PINARBAŞI BELEDİYESİ´NDEN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ
PINARBAŞI BELEDİYESİ´NDEN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ
Pınarbaşı Belediyesi tarafından 16-17 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen 1.Kurt Kulağı Dağı Zirve Yürüyüşü´ne Türkiye´nin dört bir yanından yaklaşık 200 kişi katıldı. Yürüyüş organizasyonu dağcılar ve halk tarafından yoğun ilgi gördü.
KASKİ´DEN SU KESİNTİSİ UYARISI
KASKİ´DEN SU KESİNTİSİ UYARISI
KASKİ Genel Müdürlüğü´nce, 18 Eylül pazartesi (bugün) günü, 7 mahallede kısmi olmak üzere, toplam 26 mahallede su kesintisinin yapılacağı belirtildi.
KIRTASİYECİLER AVM´LERDEN  DERTLİ…
KIRTASİYECİLER AVM´LERDEN DERTLİ…
Kırtasiyeciler, kırtasiyecilikle ilgisi olmayan ve birbirinden farklı sektörlerin kırtasiye ürünleri satmasının, kırtasiyeciliği bitme noktasına getirdiğini iddia ederek şikayetlerini sıralıyorlar…
BAŞKAN HİÇYILMAZ´DAN OKUL ALIŞVERİŞİ UYARISI
BAŞKAN HİÇYILMAZ´DAN OKUL ALIŞVERİŞİ UYARISI
“SAĞLIKLI VE STANDARTLARI KARŞILAYAN ÜRÜNLER TERCİH EDİLMELİDİR ”
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
21 Eylül 2017 Perşembe
Bugün
Güneşli
32 °C
15 °C
Cuma
Güneşli
30 °C
13 °C
Cumartesi
Güneşli
25 °C
11 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

/resimler/2017-9/7/1139320060307.jpg
KANALIMIZA
ABONE OL