İNCESU OSB
MÜTEŞEBBİS TEŞEKKÜL HEYETİ TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 28.6.2018 16:50:29/ 659okunma / 0yorum

İncesu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Teşekkül Heyeti toplantısı Vali Süleyman Kamçı başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı.

İncesu OSB´de düzenlenen toplantıya Vali Kamçı´nın yanı sıra Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, İncesu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baktır ile bölgede faaliyet gösteren sanayiciler katıldı.

Vali Kamçı, toplantıda yaptığı konuşmada, İncesu OSB´de yatırım yapan ve yatırım planları bulunan Kayseri´nin değerli sanayici ve iş adamları ile bir arada olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu söyledi.

Türkiye´de sanayici ve iş adamları bakımından Kayseri´nin öncü bir vilayet olduğunu anlatan ve toplantıya katılanların yaptıkları yatırım ve sağladıkları istihdamla bölge ve ülke ekonomisine büyük katkı sağladıklarına işaret eden Vali Kamçı, Kayseri´nin artan yatırım ihtiyacını karşılamak üzere İncesu OSB´sinin de yatırımcılarımıza çok güzel imkânlar sunduğunu ifade etti.

İncesu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baktır ise sanayi bölgesinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler vererek, 2018 yılı başı itibariyle bölgede faaliyet gösteren tesis sayısının 35, inşaatı devam eden tesis sayısının ise 15´e ulaştığını belirtti.

Konuşmaların ardından Vali Kamçı ve toplantıya katılan sanayiciler, yapılacak çalışmalar hakkında istek ve önerilerini ilettiler.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: İNCESU
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL