İYİ PARTİ ADAYI ATAŞ´A
PINARBAŞI´DA YOĞUN İLGİ
Tarih: 10.6.2018 19:07:25/ 710okunma / 0yorum

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, Pınarbaşı´da hemşerileri ile bir araya geldi. Ataş, Belediye Başkanlığı dönemindeki çalışmalardan olan Pınarbaşı Kapalı Semt Pazarı´nın açılışına da katıldı. Esnaf  ziyaretleri gerçekleştirip, vatandaşlarla da bir araya gelen Ataş, “Seçildiğimde sizin karşınıza başım dik çıkamayacaksam, Allah o makamları bana nasip etmesin. Sizlerin desteği ile 24´ünden sonra yeni bir başlangıç olsun” dedi.

İYİ Parti  Kayseri Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Dursun Ataş ve Betül Tosun, Pınarbaşı ilçesini ziyaret ederek, vatandaşları dinledi. Pınarbaşı Belediye Başkanı iken Milletvekili adaylığı için görevinden ayrılan İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, ilçede coşkuyla karşılandı. Ziyaretlerinde yoğun ilgi gören Ataş´ı, hemşerileri bağrına bastı. Ataş´a destek sözü veren Pınarbaşılılar, “Seni Meclis´te görmek istiyoruz” dedi.

Vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Ataş, “Memleketimiz, sevdamız Pınarbaşı´ndaydık. Esnaflarımızla, hemşerilerimizle bir araya geldik. Hasret giderdik, helalleştik. Pınarbaşı´na, belediye başkanlığım dönemimde de kıt imkanlara rağmen iyi hizmetler yaptık. En iyisine layık olan vatandaşlarımıza hep en iyisini sunmanın gayretinde olduk. Şimdi de farklı bir alanında vatandaşımıza hizmet için yola koyulduk. İnşallah Pınarbaşımız, Kayserimiz ve Türkiyemiz iyi olacak” dedi.

Ataş, Pınarbaşı´da, belediye başkanlığı döneminde yapımına başlanan ve tamamlanan Pınarbaşı Belediyesi Kapalı Semt Pazarı´nın açılışına ve sonrasında düzenlenen iftar programına da katıldı. Burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ataş, “Allah bizleri hemşerilerimize mahcup etmesin” diye konuştu.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, açılışta yaptığı konuşmada iftar sofralarınsa siyaset yapmamaya özen gösterdiğine dikkat çekerek, “Beni tanıyorsunuz, buralarda yani iftar sofralarında siyaset yapan adam değilim. Sadece şunu söylemek istiyorum, sizlere daha iyi hizmeti vermeyi Allah nasip edecekse o makamları da Allah bizlere nasip etsin. Eğer döndüğümüzde sizlerin içinde başım dik gezemeyeceksem Allah, bize o makamları nasip etmesin. 24´ünden sonra da yeni bir başlangıç olsun” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: PARTİ ADAYI ATAŞ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Ocak 2019 Çarşamba
Bugün
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Perşembe
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Cuma
yağmurlu
3 °C
-1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL