İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ
TBMM KAYDINI YAPTIRDI
Tarih: 6.7.2018 16:24:00/ 1539okunma / 0yorum

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Türkiye Büyük Millet Meclisi´nde kaydını yaptırdı. Ataş´a Meclis rozetini Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Hamza Dürgen taktı.

24 Haziran seçimleri sonrasında İYİ Parti´den Kayseri Milletvekili seçilen Dursun Ataş, mazbatasını aldıktan sonra Meclis´te kaydını yaptırdı. Aynı zamanda emekli astsubay olan Ataş´ı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği yönetimi de yalnız bırakmadı ve Meclis´in Çankaya girişinde karşıladılar.

Meclis´te Ataş´la birlikte kayıt işlemlerini de takip eden TEMAD üyeleri, Ataş´a yeni görevinde başarı dileklerini iletti. Ataş´a, Meclis rozetini ise TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen taktı.

“TEMAD, milletvekilimizin daima yanında” diyen Dürgen, “Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı olarak meslektaşımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bundan sonra bizlerin sesi olacak, bizlerin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi´nde kendisi ifade edecek. Başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ise toplumun her kesiminin sesi olacağını ifade ederek, “Gazi Meclis´e kaydımızı yaptırıp, taşımaktan gurur duyacağım Meclis Rozetimizi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı ve yöneticiler eşliğinde taktık. Vatana ve yüce Türk Milletine hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra her platformda milletin sesi olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için mücadele edeceğiz. Bize oy veren, vermeyen herkesin yanında olacağız. Asla ötekileştirmeden, ayırmadan, hoşgörü içerisinde sıkıntıların çözülmesi için çalışacağız. Destek veren herkese ve beni Meclis´te yalnız bırakmayan TEMAD yönetimi ve üyelerine de teşekkür ediyorum” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: KAYSERİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
17 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL