İYİ PARTİ KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ,
“SAYILI GÜNLER KALDI GELİYORUZ”
Tarih: 15.3.2019 16:42:21/ 319okunma / 0yorum

Millet İttifakı İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Erkilet ve Boztepe´de coşkulu bir kalabalığa hitap etti. Özvarinli´nin önceki akşam yerel bir televizyon kanalındaki konuşması ise kamuoyu tarafından en çok izlenen program oldu.

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, seçim çalışmaları kapsamında, Hacisaki, Gevher Nesibe, Yavuzlar Mahalleri´nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Bu ziyaretlerin bazı bölümlerine Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş,İl Başkanı Süleyman Bozkurt, İlçe Başkanı Yurder Şahin, CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr.Sema Karaoğlu, Meclis üyesi adayı Kazım Yücel ile partililer de eşlik etti.İYİ Partililer hep birlikte Şehit ve gaziler Derneği ile Şehir Hastanesini ziyaret etti.Özvarinli ise Erkilet Osman Gazi ve Boztepe´de ev toplantılarına katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı ev toplantısında önemli mesajlar veren Kocasinan Belediye Başkan adayı Dr.Özvarinli burada yaptığı konuşmasında,”Size hizmet etmek, sevginizi kazanmak dünyanın en güzel şeyi. Size layık olmak ve hizmet etmek istiyorum.5 yıl boyunca gurur duymak istiyorum. Sizinle bu güzelliği koruyacağız. İçeride öyle bir hava var ki sımsıcak beni ısıttınız. O gözlerinizin içi parlıyor ya, o benim için dünyanın en güzel şeyi. Bu şehirde insanı gören, hizmet eden bir belediye olacağız. Size asla ihanet etmeyeceğiz. İhtiyaçların peşinde koşacağız” dedi.

 “ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

Ülkenin geleceği olan çocuklara, onların geleceğine hizmet etmek için geleceğini belirten Özvarinli,”Çocuğa sahip çıkmayan ve onların sağlıklı yetişmesine katkı sunamayan bu hakkı vermeyen, bu şehirde başarılı değildir. Bu çocuklara çalışacağım işte. Onların yüreği hizmet istiyor. Ben, İlçedeki 0-17 yaş gurubunda 117 bin 248 çocuğa hizmet edeceğim. Bu çocuklarımızın çoğu yoksul ailelerin çocukları, bunlara sahip çıkacağız. Bu şehrin mağdurları, kaybedeni olmayacak. Oy verdi iyi oy vermedi kötü olmayacak. İnsanları, yaşam biçimleriyle sorgulamayacağız. Kadınların bu şehrin çalışanı üreteni olmasını istiyoruz. Şehrin kırsalı üretsin istiyoruz. Kocasinan´ı birilerinin heba etmesine asla izin vermeyeceğiz. Kayseri´nin en gelişmiş, kırsalları en değerli yerleri olacak. Erkilet aslında Kocasinan´ın en kıymetlisi. Kocasinan kimsenin oyuncağı olsun istemiyoruz. Biz, bu şehrin kırsalına Kocasinanlıları kolay ulaştıracağız. Kolay ulaşım için pırıl pırıl yollar yapacağız, güzel hizmetler götüreceğiz” dedi.

 “ÖZVARİNLİ GELİYOR” DEYİN…

31 Mart´ta 15 gün kaldığı hatırlatmasını yapan Özvarinli, sözlerini şöyle noktaladı:

“Buradaki insanlarımızın, her biri kendi komşusuyla konuşursa seçimi alırız.Sizlerden ricam 31 Mart Pazar gününe kadar komşularınızla irtibatlı olmanız.Yani seçim çalışmalarınıza devem etmeniz. Bu iş sizsiz olmaz. Bizi, komşularınıza, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, herkese anlatacaksınız.´Çok çalışkan bir insan geliyor´ diyeceksiniz Kocasinan´ın başına.´Güçlü belediye dürüst bir başkan´ geliyor diyeceksiniz her konuştuğunuza. Seçimi ben kazanmayacağım hep birlikte hepimiz kazanacağız. Bu seçimin kaybedeni yok. Herkesimden bize oy gelecek. Benin rakibime oy atmayı düşünenleri de buradan sevgi ve saygıyla sesleniyorum. Kocasinan´a daha çok hizmet edecek Başkan adayının ben olduğunu halkımız gördü. Çünkü benim güzel enerjim, banim sizler gibi insanlara güzel bakışım, şimdiye kadar başka bir partiye oy vermiş olan onların bile kalplerini bile eritir.Bu kadar güveniyorum kendime.hepinize minnet duyuyorum,hepinize şükran doluyum,hepinizin yüreğine sağlık.Bana ,büyük  bir enerji verdiniz.Ben,her gün üç beş mahalleyi gezmeye devam edeceğim.Her yerde de bu enerjiyi hissetmek istiyorum.Bütün dostlarıma selam yollayın.deyin ki Özvarinli geliyor deyin.Hep beraber bu ilçeyi yöneteceğiz deyin.”
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Mart 2019 Çarşamba
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL