İYİ PARTİ MELİKGAZİ´DE
SÜLEYMAN BOZKURT GÜVEN TAZELEDİ
Tarih: 11.2.2018 21:34:24/ 1381okunma / 0yorum

İyi parti Melikgazi ilçe kongresi yapıldı. Kongrede mevcut başkan Süleyman Bozkurt yeniden güven tazeledi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen Genel Kurula Kayseri Milletvekili Prof.Dr. Yusuf Halaçoğlu, İyi Parti il Başkanı Hüseyin Tekin, ilçe başkanları ve delegeler katıldı.

Kongre öncesinde divan seçimi yapıldı divan başkanlığına Mustafa Öztürk seçilirken katip üyeliklere de Mazhar Polat, İsmail Topuz, Emine Bağcı, Bahriye Ünal seçildi.

Genel kurul öncesinde konuşan Kayseri milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, AK Parti hükümetini eleştirdi.  Halaçoğlu, İyi Parti´nin Türk milletinin yanında, Türkiye Cumhuriyeti´nin felsefi temellerini yeniden yerine oturtmak üzere İyi partinin ortaya çıktığını söyledi. Hedefimiz sadece yüzde 10 barajını aşmak değil diyen Halaçoğlu,  “hedefimiz Cumhurbaşkanı seçmek, Cumhurbaşkanını seçeceğiz ardından Türkiye´yi yeniden kendi milli değerlerine kavuşturacağız” dedi.

İyi Parti il Başkanı Hüseyin tekin´de kongrelerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Tekin, İyi partinin  milletimizin ihtiyacı üzere ortaya çıktık dedi. İyi parti milletimizin beklenen arzusu diyen Tekin şöyle konuştu:

“Partimizi kurarken ve teşkilatlanmalarımızı yaparken özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, uluslararası platformda saygın milleti ile barışık ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile yola çıktık. İyi parti 80 milyonun tamamını kucaklayan bir yapı içerisindedir ve hiç kimseye ayrım yapmayacaktır.”

İyi Parti Melikgazi ilçe Başkanı Süleyman Bozkurt´da “Bizim hareketimiz sessiz bir çığlığa karşılık olarak çıktı. Bizler Kayseri de birbirine gönül bağı olanlar bir araya geldik, hem birbirimizi hem bize gönül veren 10 binlerce gönül daşımızı hayal kırıklığına uğratmamak için milli misat oluşturduk” dedi.

Konuşmaların ardından seçime  geçildi. Tek liste ile seçime gidilen genel kurulda  mevcut Başkan Süleyman Bozkurt 175 delegeden 108 inin oyunu alarak yeniden güven tazeledi.

HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN 
Video Tarihi: 11.2.2018 21:34:24
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: MELİKGAZİ PARTİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
18 Eylül 2018 Salı
Bugün
Güneşli
25 °C
10 °C
Çarşamba
Güneşli
26 °C
8 °C
Perşembe
Güneşli
27 °C
10 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74