KADEM, MÜLTECİLER İÇİN
TÜRKÇE DİL KURSU TAMAMLANDI
Tarih: 4.1.2019 17:36:40/ 651okunma / 0yorum

KADEM Kayseri temsilciliğinin düzenlediği “mülteciler için Türkçe dil kursu” sertifika töreni KADEM il temsilciliğinde gerçekleştirildi. Törende 15 mülteciye sertifikaları takdim edildi.

Düzenlenen sertifika törenine AK Parti milletvekili İsmail Tamer AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç, AK parti il Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK parti Kocasinan ilçe başkanı Hüseyin Okandan, AK Parti kadın kolları başkanı Emine Timoçin KADEM il temsilcisi Sevda Baran ve davetliler hazır bulundu.

Sertifika töreninde konuşan KADEM il temsilcisi Sevda Baran temsilciliklerinin çalışmalarından bahsederek şöyle konuştu. Kayserimizde yaşayan mülteci kadınlarımıza yönelik Türkçe dil kursu düzenledik. KADEM olarak daha çok dez avantajlı kadınlara, dez avantajlı guruplarla ilgili çalışmalarımız var, yetkililerimize bizlere verdikleri destekler için çok teşekkür ederiz sizlerin desteği bizleri güçlendiriyor

Daha sonra sertifika dağıtım törenine geçildi. Törende konuşan AK Parti milletvekili İsmail Tamer de KADEM´in kurulduğu günden buyana çıtayı hep yükselttiğini biliyoruz başkanımıza ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum, özellikle Kayserimizdeki hanımlarla ilgili çalışmaları gerçekten başarılı bu manada sosyal projelere imza attıklarına hep birlikte şahidiz

Melikgazi Belediye Başkanı ve AK parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç´da etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

Kadem il temsilciliği tarafından düzenlenen 80 saatlik eğitim programı 6 hafta sürerken 15 mülteciye sertifikaları verildi.

HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN
Video Tarihi: 4.1.2019 17:36:40
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: KADEM MÜLTECİLER İÇİN
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
18 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL