KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR, ARTVİN HAZIRLIKLARI SONA ERDİ

BELLONA KAYSERİ, EUROCUP MAÇINA HAZIR

KASK AKADEMİ, KARAMAN’I RAHAT GEÇTİ

BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KAYSERİ’DE GÖZLER KUPAYA ÇEVRİLDİ

BELLONA KAYSERİ İKİNCİ MAĞLUBİYETİNİ ALDI

CERASTYLE OSB TEKNİK KOLEJİ DEPLASMANDA KAZANDI

DÜNYA İKİNCİSİ HAYRİYE, COŞKUYLA VE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI, HEP TÜRKİYE ŞAMPİYONU

KAYSERİSPOR’A, KONYA’DA ÇARPTI 

KAYSERİSPOR PARÇALANDI ALANYA 6-3 KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR-SEYİT ARASINDAKİ ANLAŞMA

BELLONA KAYSERİ, İLK MAÇTA MAĞLUP

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI

MELİKGAZİ FUTBOL OKULU KAPANIŞ TURNUVASIYLA SONA ERDİ

KAYSERİSPOR’DA ALANYA MESAİSİ DEVAM EDİYOR

Anahtar Kelimeler: KARAMAN BAŞARININ SIRRINI AÇIKLADI
Gürkan Ofis Mobilyaları

KARAMAN, BAŞARININ SIRRINI AÇIKLADI

HİKMET KARAMAN, “BAŞARININ SIRRI MUTLU ÇALIŞMAK”

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Galatasaray maçında alınan galibiyetin mutluluğunu yaşadıklarını ancak artık Giresunspor maçına motive olacaklarını ifade ederek, “Futbolcularım mutlu. Bu da başarıyı getiriyor” dedi.

Ligin 6. haftasında sahasında Galatasaray’ı 3-0 yeneden Kayserispor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Giresunspor maçı hazırlıklarını sürdürdü. 

Yağmur altında gerçekleştirilen antrenman öncesi basın mensuplarına açıklama yapan Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, şöyle dedi: “Takımımızda eksikler vardı. Ama eksiklerin yerine oynayan oyuncular elinden geleni yaptı. Oyuncuların maaşı gününde ödeniyor. Primler ödeniyor. Ben burada hangi şartlarda çalıştığımı biliyorum...

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Galatasaray maçında alınan galibiyetin mutluluğunu yaşadıklarını ancak artık Giresunspor maçına motive olacaklarını ifade ederek, "Futbolcularım mutlu. Bu da başarıyı getiriyor.”

Giresunspor ile oynayacakları maça odaklanmak istediklerini ifade eden teknik direktör Hikmet Karaman, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Galatasaray maçını artık geride bıraktık. Önümüzde Giresunspor maçı var. Maç saat 13.30’da. İlk kez bu saatte oynayacağız. Bu saatte maçı oynamak için 3 saat önce takım yemeği yedirmek gerekiyor. 2 saat önce statda oluyorsun. Çok şey bir saat. En azından bu maç 3-4 gibi olabilirdi. Çok dikkatli olmalıyız. İyi hazırlanmalıyız. Güçlü kuvvetli çıkmak zorundayız. Bu akşam Fenerbahçe maçında rakibimizi izleyeceğiz. Onlar da zor durumda. Ama Kayserispor olarak da ligde belli bir konumda kalmak istiyoruz. Bunun için biran önce puanları toplayıp takım planlamasını doğru yapmayı istiyoruz.”

Haber: Şevket Tekin