KAYSERİ EMNİYET MÜDÜRÜ KULULAR
7 POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİNİ TANITTI
Tarih: 13.9.2018 18:12:43/ 955okunma / 0yorum

Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, basın mensuplarına bazı yeni tesisleri yerinde göstermek amacıyla görsel brifing düzenledi. Etkinlikte 7 polis merkezi amirliğini tanıtılarak , Akçaya mevkisinde bulunan Atlı Polis Grup Amirliği gezildi.

Görsel brifing de İlk olarak Kızık Mahallesi´ne yaptırılan atış poligonunun tanıtımı yapıldı. Özel harekat şube müdürü tarafından Poligon da bazı silahların  tanıtımı yapıldı.  Etkinliğe Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya´da katıldı.

Poligonda gazetecilerde polis nezaretinde atış yaptılar.

Burada gazetecilere açıklama yapan il Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, poligonun görevli müfettişlerin denetiminin ardından hizmete açılacağını belirtti. Kulular açılışın ardından vatandaşlarında poligonu kullanabileceğini söyledi.

Emniyet müdürü İbrahim Kulular gazetecilere inşaatı bitmek üzere olan İldem emniyet amirliği binasını gezdirdi. 56 odalı 1200 metrekare alana inşa edilen bina hakkında basın mensuplarına bilgiler verildi.

Kulular ayrıca emniyet  binasında Avukat görüşme odamız mevcut teşhis odaları mevcut, karakollarımız dünya standartların da karakol  olacak Kayseri´de 7 tane bu şekilde karakolumuz olacak,  Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi mimarisine önem verilerek  yapıldı. Dedi.

Kulular, daha sonra, Erciyes Mahallesi Akçaya mevkisinde bulunan Atlı Polis Grup Amirliği´ni gezdirdi.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Özcan Erdoğdu, çiftlikte eğitimli 12 at bulunduğunu ifade ederek, "Çiftliğimiz toplam 8 bölümden oluşuyor. Toplamda 12 atımız bulunmaktadır. 13 arkadaşımız Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğümüzde eğitim aldı. Buraya farklı hedef kitlelerinden de birçok çocuğumuz geliyor. Ayrıca restoran bölümümüzde de hizmet vermekteyiz." dedi. Erdoğdu şöyle konuştu.

Çiftliğimiz toplam 8 bölümden oluşuyor küçük hayvanat bahçemiz, çocuk ve gençlerimizin özellikle hayvana karşı sevgisini arttırmak, boş zamanlarını etkin bir şekilde kullanmaları için merkezimizi oluşturduk. Bu küçük hayvanat bahçemiz toplam 60 tane kümes hayvanları olmak üzere  toplam 60 farklı hayvan cinsimiz bulunmaktadır. 
Video Tarihi: 13.9.2018 18:12:43
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: KAYSERİ EMNİYET MÜDÜRÜ KULULAR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Ocak 2019 Çarşamba
Bugün
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Perşembe
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Cuma
yağmurlu
3 °C
-1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL