KAYSERİ ULAŞIM A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ GÜNDOĞDU
TOPLU TAŞIMACILAR BİRLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISI OLDU …
Tarih: 19.5.2017 17:30:29/ 1372okunma / 0yorum

Ulaşımın zirvesine Türk yönetici… Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği Başkan Yardımcılığına Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu getirildi… Gündoğdu ayrıca Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği Raylı Sistemler Bölüm Başkanlığı görevini de yerine getirecek… Gelişmelerle ilgili değerlendirmede bulunan Müdürü Gündoğdu, "Kayseri´deki başarılı çalışmalarımızı ve deneyimimizi dünyayla paylaşacağız" ifadesini kullandı…
90 ülkede 3 bin 100´den fazla üyesiyle toplu taşımacılık sektöründe dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği yeni yönetiminde Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu da yer alacak.
Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği iki yılda bir düzenlediği Küresel Toplu Taşıma Zirvesi´ne bu yıl 15-17 Mayıs tarihleri arasında Kanada´nın Montreal kenti ev sahipliği yaptı. Montreal´deki zirve öncesinde gerçekleştirilen UITP Genel Kurulu´nda Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, UITP Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Gündoğdu ayrıca UITP Raylı Sistemler Bölüm Başkanı oldu. 2015 yılında UITP Politika Kurulu Üyesi olan Gündoğdu´nun başkan yardımcılığıyla birlikte Türkiye´den ilk kez bir toplu ulaşım uzmanı bu görevi üstlendi.
Kayseri´de 2017´yi ´Ulaşım Yılı´ ilan eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, "Günümüzde şehirlerin yaşam kalitesini belirleyen en önemli ölçütlerden biri de ulaşım ağının sürdürülebilir gelişimi. Kayseri´de bunu sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Şimdi de Kayseri´deki başarılarımızı dünyaya anlatma fırsatı yakaladık" dedi. Yeni görevinde Gündoğdu´ya başarılar dileyen Çelik UITP´de Türkiye´den bir yöneticinin bölüm başkanlığına getirilmesinin Türkiye için son derece gurur verici olduğunu belirtti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´in liderliği ve vizyonuyla başarılı projelere imza atan Feyzullah Gündoğdu, 2014 yılından bu yana Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile birlikte başarılı bir çalışma ortamı yakaladıklarının altını çizen Feyzullah Gündoğdu, "Kayseri halkına hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda deneyimlerimizi dünyanın diğer ülkeleriyle de paylaşacağız. UITP, 1885 yılından bu yana hizmet veren dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu. Bu kuruluşun bir parçası olarak, toplu taşımada gelişmiş ülkelerle Türkiye arasında köprü görevi göreceğiz, yeni uygulamaları ülke şartlarına göre uyarlayıp gelişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ülkemizde de hayata geçireceğiz. Böylesine köklü bir oluşumun içerisinde yer alıp hem Türkiye´nin adını duyuracağımıza hem de yeni bilgilerle halkımıza daha kaliteli hizmet sağlayacağımıza inanıyoruz" dedi.
Kanada´nın Montreal kentinde düzenlenen Küresel Toplu Taşımacılar Zirvesi 3 binden fazla katılımcı ile gerçekleşti. Dünyanın dört yanından gelip, zirveyi takip eden üyelerin de katılımıyla sektörün gündemi ve geleceğin değerlendirildiği 100 farklı oturum düzenlendi. Zirvenin yanı sıra sektör firmalarının ürünlerinin ve çözümlerinin sergilendiği bir fuar da gerçekleştirildi.
Video Tarihi: 19.5.2017 17:30:29
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
18 Mart 2018 Pazar
Bugün
Bulutlu
20 °C
6 °C
Pazartesi
Parçalı bulutlu
19 °C
9 °C
Salı
Parçalı bulutlu
17 °C
5 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

/resimler/2017-9/7/1139320060307.jpg
KANALIMIZA
ABONE OL