KAYSERİ´NİN İKİ DİLLİ
TEK TURİZM DERGİSİ
Tarih: 29.1.2019 17:13:45/ 751okunma / 0yorum

Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından hazırlanarak, tasarımı ve zengin içeriği ile dikkat çeken ‘Erciyes 2019 Kış Dergisi´ büyük beğeni topluyor.

Kayseri Erciyes A.Ş.´nin Erciyes Dağı´ndaki sportif faaliyetleri, etkinlikleri akademik ve teorik bilgilerle bütünleştirerek baskıya hazırladığı ‘Erciyes 2019 Kış´ dergisi keyifli okumu deneyimi sunuyor. Yaz ve Kış edisyonu olmak üzere yılda iki kez yayınlanan derginin içerikleri okuyucuya hem Türkçe hem de İngilizce olarak aktarılıyor. Kayseri´nin iki dilli tek turizm dergisi olma özelliği taşıyan dergi içerisinde Rusya, Ukrayna ve Polonya´dan Kayseri Erciyes´e direkt charter uçuş seferlerini başlatan operatör yöneticilerinin kış destinasyonu olarak Erciyes Dağı´nı neden tercih ettiklerini, Kayseri´nin kültür ve medeniyetler mozaiği Talas´ın tabiat değerlerine yer verilirken, Erciyes Kayak Merkezi´nin ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi´ni alma süreci bulunuyor. Erciyes´te düzenlenen Snowboard Dünya Kupası, Avrupa Kar Voleybolu Kupası, Snowkite Dünya Kupası gibi global sportif organizasyonlar ve etkinlikler de geniş bir şekilde okuyuculara aktarılıyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´in sunuş yazısıyla başlayan dergide Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto´nun Erciyes´in Türk kayağına yeni soluk getirdiğini anlatan yazısının yanında dağ ve şehir otel yöneticilerinin, gezgin yazarların, gazetecilerin söyleşilerine yer veriliyor.Dergi ´de ayrıca Erciyes Master Plan´ın bugünü, Kayseri´nin 100 yıllık geçmişine tanıklık etmiş Milli Mücadele Müzesi, Erciyes AŞ Kayak Kulübü sporcularının uluslararası başarısı, ve Erciyes´in global turizm camiasında tanıtımı ile ilgili çok geniş bilgiler yer alıyor.

Dergi ile ilgili bir açıklama yapan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, “Erciyes dergimiz hem tasarımı ile hem de içerik açısından farklı bir soluk getirdi. Erciyes Dağı´nda gerçekleştirilen sosyal ve sportif faaliyetlerimizin yanından önemli isimlerin yazı ve önerilerinin bulunduğu bu mecmua hem yerli hem de yabancı kayak sever ve tatilciye yani mümkün olduğunca geniş kitleye ulaşması için Türkçe ve İngilizce dillerinde çıkartıyoruz. Çok faydalı bilgilerin bulunduğu bu dergimizin okuyucular tarafından beğenilmesi bizi çok mutlu ediyor” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: KAYSERİ DİLLİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
24 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL