KAYSERİSPOR´DAN WELLİTON ÇIKIŞI
“KAYSERİSPOR DAYATMALARI KABUL EDEMEZ” ...
Tarih: 11.8.2017 15:46:39/ 1087okunma / 0yorum

Kayserispor yönetimi, Welliton´un sözleşmesini tek taraflı olarak fesih etmesine ilişkin resmi internet sitesi üzerinden sert bir açıklama yaptı. Açıklamada,  ‘Kayserispor dayatmaları kabul edemez´ denildi.

Welliton krizinde ikinci perde. Kayserispor´un golcü oyuncusu Welliton, yanlış yönelendirmeler nedeniyle sözleşmesini fesih etmişti. Gelişmeleri dikkatle takip eden Kayserispor yönetimi, yaşananlara ilişkin resmi internet sitesi üzerinden sert bir açıklama yaptı.

 ‘Kayserispor dayatmaları kabul edemez´ başlıklı açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“09.08.2017 Çarşamba günü akşam saatlerinde oyuncumuz Welliton Soares Moraıs ; kendi kararı veya avukat – menajer yönlendirmesi ile ‘´ Alacaklarını alamadığı gerekçesi ile ‘´ kulübümüze tek taraflı fesihname göndermiştir.Daha sonra, yaptığının yanlış yönlendirme sonucu ‘´haksız fesih ‘´ olduğunu anlamış ve il dışında bulunan Başkanımızla temasa geçmiştir. Bu görüşmelerde bazı şartlar görüşülerek hem haksız feshi iptal etmeyi hem de sözleşme uzatmayı teklif etmiştir.Futbolcunun Kulübümüzden hiçbir alacağı yoktur.Üstelik disiplinsiz hareketleri ve kampa geç katılması nedeniyle Yönetim Kurulumuzca takdir edilen cezası da beklemektedir. Geçtiğimiz dönemlerde benzer hareketler yapan oyuncu,kümede kalma mücadelesi verilmesi ve transfer dönemi olmayışı sebebiyle teknik heyet raporlarına rağmen kadroda tutulmuş ve takımımızın ligde kalması sağlanmıştır. Ancak bulunduğumuz ortamda ‘´Kayserispor Dayatmaları Kabul Edecek Durumda Değildir´´.İstediği transferi yapabilecek imkanı ve zamanı mevcuttur.Şart ileri sürmeden, ceza ve diğer yaptırımlarımıza razı olmak, ve başta takım arkadaşlarına kusur etmemek kaydıyla müraacat ettiği takdirde durumu yeniden değerlendirilecektir. Aksi halde hem kendisini,hem ilgilileri,hemde futbolcunun transferini düşünen kulüpleri ciddi tazminat davaları beklemektedir.”

Haber: Şevket Tekin
Kaynak: SPOR SERVİSİ

Anahtar Kelimeler: KAYSERİSPOR WELLİTON ÇIKIŞI
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
16 Temmuz 2018 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74