KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ERCİYES CUP 15.KEZ KAPILARINI AÇACAK

TALAS BELEDİYESİ BÜYÜK-KÜÇÜK HERKESİ ALİ DAĞI’NDA BULUŞTURDU

KAYSERİSPOR, GİRESUNSPOR MAÇINA HAZIR

ŞAMPİYON DEVELİ BELEDİYESPOR

VAKIFBANK VOLEYBOL TAKIMI ALT YAPISINA KAYSERİ'DEN 3 SPORCU

KARAMAN, BAŞARININ SIRRINI AÇIKLADI

BELLONA KAYSERİ, EUROLEAGE’E VEDA ETTİ

EMRE DEMİR BARCELONA’DA

AÇELYA ÖZMAN İMZAYI ATTI

‘HAREKETLİ’ OLAN VATANDAŞLARA SÜRPRİZ HEDİYE

KARAMAN, GALATASARAY MAÇININ ARDINDAN KONUŞTU

KAYSERİSPOR’DA GALİBİYET SEVİNCİ

AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAYSERİ'DE BAŞLADI

K.GENÇLERBİRLİĞİ’NİN İKİ YILDIZ FENERBAHÇE’DE

KADİR HAS’TA ‘ASLAN’ AVI

BELLONA KAYSERİ ÖN ELEMEYE MAĞLUBİYETLE BAŞLADI

Anahtar Kelimeler: KAYSERİSPOR SEZON FORMALARINI TANITTI
Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYSERİSPOR, YENİ SEZON FORMALARINI TANITTI

FORMA TANITIMINDA OTİZME DİKKAT ÇEKİLDİ

Yukatel Kayserispor, yeni sezon formalarını düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı. Yeni sezonda formalarda Selçuklu motifi kullanıldı.

Kayserispor Kulüp Tesisleri’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğretim üyelerinden Dr.Erhan Yoska, Kayseri Otizm Derneği Başkanı Kısmet Seken, Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Yasin Günlü ve davetliler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı yaptı. Gözbaşı, konuşmasında şöyle dedi: “Süper Lig’de bir takımsanız, birinci hedefiniz sahada yer alarak 3 puan almaktır. Bizler iki yıldır sosyal sorumluluk projelerine de destek oluyoruz. Geride kalan sezonda Erciyes’e dikkat çekerek formamızı hazırladık. Bu yıl geride kalan sezonda olduğu gibi Kayserispor’a gönül verenlerin katkısıyla formamızı hazırladık. 3 forma öne çıktı. Erciyes ve Otizmin renklerini bir araya getiren mavi rengi, formamızın rengi yaptık.”

Forma tanıtım toplantısına, otizme dikkat çekmek amacıyla Kayseri Otizm Derneği Başkanı Kısmet Seken, Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Yasin Günlü de katıldı ve otizmli çocukların sıkıntılarını dile getirdi. Toplantıda yer alan Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğretim üyelerinden Dr.Erhan Yoska da formalara işlene Selçuklu motifi ve ortaya çıkışı hakkında davetlilere bilgiler aktardı.

Forma tanıtım toplantısı, oyuncular Bernard Mensah, İlhan Parlak, Doğan Alemdar ve Gökhan Sazdağı’nın yeni formalarla poz vermesinin ardından son buldu.

Haber: Şevket Tekin