EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

KAYSERİSPOR’DA İZİN YARIN SONA ERECEK

SARI-KIRMIZILI FUTBOLCULAR YARIN TOPLANACAK

KAYSERİSPOR’DA MAÇ SONRASI MORALLER BOZUK

FUTBOLCULAR VE TEKNİK HEYET ÜZGÜN

KAYSERİSPOR ANKARA’DA KAYIP

GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR

KAYSERİSPORUMUZ TOPARLANMAYA BAŞLADI, İŞİ SIKI TUTMALIYIZ

Onursal Başkan Büyükkılıç: "Kayserisporumuz toparlanmaya başladı. İşi sıkı tutup, önümüzdeki maçlara daha ciddi şekilde hazırlanıp, üzerimize düşeni yapmamız gerekir"

KAYSERİSPOR’DA GALİBİYET SEVİNCİ

BÜYÜKKILIÇ, “BİRLİĞİN VE BERABERLİĞİN BEREKETİNİ YAŞIYORUZ”

ESKİ VE YENİ BAŞKANLARDAN GALİBİYET YORUMU

ELCÜMAN, “BU GALİBİYET ÇIKIŞIN BAŞLANGICIDIR”

‘UYGUN’ BİR GALİBİYET

İ.M. KAYSERİSPOR 1 – 0 FENERBAHÇE

KAYSERİSPOR İLE FENERBAHÇE 47. KEZ KARŞI KARŞIYA GELECEK

46 maçta Kayserispor 8 kez kazanırken Fenerbahçe ise 28 kez galip geldi

KAYSERİSPOR’A GÜÇLÜ DESTEK

VALİ VE BAŞKANDAN FUTBOLCULARA MORAL ZİYARETİ

KAYSERİSPOR’A TUR MORALİ

KAYSERİSPOR 2-0 BAYRAMPAŞA

KAYSERİSPOR’DA ‘UYGUN’ DÖNEMİ

SARI-KIRMIZILI EKİP, BÜLENT UYGUN İLE ANLAŞMA SAĞLADI

İ.M. KAYSERİSPOR, BÖLÜKBAŞI’NA EMANET

YENİ TEKNİK DİREKTÖR BULUNANA KADAR BÖLÜKBAŞI TAKIMIN BAŞINDA OLACAK

CEO ERTEKİN’DEN DESTEK AÇIKLAMASI

BELLONA KAYSERİ BASKET’E DESTEĞİMİZ SÜRECEK

KAYSERİSPOR’DA DEPREM

SAMET AYBABA, İSTİFA ETTİ

MELİKGAZİ VOLEYBOL 2’DE 2 YAPTI

PEMA KOLEJİ 0-3 MELİKGAZİ BELEDİYE

BÖYLE HEZİMET YOK

Y.MALATYASPOR 4-0 İ.M.KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR’DA GALİBİYET SEVİNCİ

BÜYÜKKILIÇ, “BİRLİĞİN VE BERABERLİĞİN BEREKETİNİ YAŞIYORUZ”

İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe’yi 1-0 mağlup etti. Mücadele sonrası açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ‘Birlik ve beraberliğin bereketini yaşıyoruz’ dedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor, Fenerbahçe galibiyeti ile siftah yaptı. Kadir Has Şehir Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı ilimiz protokolü de yakından takip etti.

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, şunları kaydetti: “Kayserispor olarak önemli bir işi başardık. Fenerbahçe karşısında galip geldik ve mutluyuz. Bundan sonra önümüz açık. Şehir bir arada olduğu sürece de galibiyetler devam edecektir. Birlik ve beraberlik olduğu sürece her zaman daha iyi yerde olacağız. Kayserisporumuz da ligde kalacak. Herkesi tebrik ediyorum.”

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, şöyle dedi: “Galibiyetten dolayı çok mutluyuz. Kayserispor ilk galibiyetini aldı. Beklediğimiz bir galibiyetti ve inşallah bundan sonrası gelir. Bu takımın yapamayacağı yok, ancak kenetlenmemiz gerekiyor. Taraftarımız çok iyiydi, onlara teşekkür ediyoruz. Bu şehir hepimizin şehri ve biz, iyi şeyler olmasını istiyoruz. İyi şeyler olması için bazı şeyleri dile getiriyoruz. Bundan sonrada söyleyeceklerimiz olacak. Kayserisporumuzun ilk galibiyetini kutluyorum. 10.haftada ilk galibiyetimizi aldık. Ben, devamının geleceğine inanıyorum. Bu takım küme düşecek bir takım değildir. Elbirliği ile Kayserispor’u yukarı taşımalıyız. Bizim Kayserispor’dan başka derdimiz yok.”

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, şöyle dedi: “Uzun zamandır beklediğimiz galibiyeti sonunda almış olduk. Yeni kadrosu ve teknik heyeti ile ligde kalacağız ve sonraki sezonda da tarih yazacağımıza inanıyorum. Galibiyette emeği geçenlere teşekkür ediyorum, Kayseri için büyük moral oldu. Bundan sonrada daha güzel olacak.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise şunlar kaydetti: “Her şeyden önce taraftarımızı kutluyorum, 90 dakika boyunca hiç susmadılar ve stadyumu inlettiler. Hocamıza hem hoş geldiniz diyorum, hem de hayırlı uğurlu olsun diyorum. Oyuncularımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğin ve beraberliğin bereketini yaşıyoruz. Şımarmadan önümüze bakarak bundan sonraki maçlara motive olacağız. Şehrimizi en iyi yere taşımak hepimizin görevidir. Bir birimize sahip çıkalım.”

HABER: Şevket Tekin

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER SPOR SERVİSİ