KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BELLONA KAYSERİ, CANİK KARŞISINDA ZORLANMADI

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 107-54  CANİK BELEDİYE

KAYSERİSPOR’A LUNG’TAN KÖTÜ HABER

TECRÜBELİ KALECİ, 3 HAFTA FORMA GİYEMEYECEK

REZİLLİĞİN BÖYLESİ NE GÖRÜLDÜ, NE DUYULDU

MELİKGAZİ BELEDİYE 2-3 BİGADİÇ BELEDİYE

TOKGÖZ, KUPA MAÇININ ARDINDAN KONUŞTU

“KULÜBÜN KURTULUŞU GENÇLERİN ELİNDE”

PEDRO HENRİQUE İÇİN SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

OYUNCU, KARAGÜMRÜK MAÇINA YETİŞTRİLMEYE ÇALIŞILIYOR

BELLONA KAYSERİ MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

BELLONA KAYSERİ-SAMSUN MAÇI, CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 16:00’DA

MELİKGAZİ BELEDİYE, GALİBİYETE ODAKLANDI

MELİKGAZİ BELEDİYE-BİGADİÇ BLD. MAÇI, CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 16:00’DA

KAYSERİSPOR YAKIŞANI YAPAMADI

HES KABLO KAYSERİSPOR 6-7 HEKİMOĞLU TRABZONSPOR

GSİM MÜDÜRÜ KABAKÇI HASTANEYE KALDIRILDI

İHSAN KABAKÇI, CUMA GÜNÜ TABURCU EDİLECEK

BELLONA KAYSERİ, SAMSUN KARŞISINDA GALİBİYET ARAYACAK

KARŞILAŞMA CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

MELİKGAZİ BELEDİYE, KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMEK İSTİYOR

TEMSİLCİMİZ, 8.HAFTADA BİGADİÇ’İ KONUK EDECEK

KALANİ BROWN KAYSERİ’DE

OYUNCU SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

KAYSERİSPOR, HEKİMOĞLU MAÇINA HAZIR

KARŞILAŞMA PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 17:00’DA BAŞLAYACAK

TOKGÖZ’DEN ‘MUĞDAT’ PAYLAŞIMI

TOKGÖZ, “MUĞDAT ÇELİK’E RUTİN CEZA UYGULANACAK”

BÜYÜK RAKETLER İL BİRİNCİLİĞİ İÇİN MÜCADELE ETTİ

MÜSABAKALARA 22 SPORCU KATILDI

SÜPER LİG’DE 10. HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KAYSERİSPOR-KARAGÜMRÜK MAÇINI ALPER ULUSOY YÖNETECEK,

Anahtar Kelimeler: KAYSERİSPOR’ ADAYI BERNA GÖZBAŞI
Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYSERİSPOR’UN TEK ADAYI BERNA GÖZBAŞI

BÜYÜKKILIÇ’IN DA KATILIMI İLE GÖZBAŞI’NIN ADAYLIĞI AÇIKLANDI

İstikbal Mobilya Kayserispor’da yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurul için tek adayda karar kılındı. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da katılımı ile yapılan toplanda İş İnsanı Berna Gözbaşı’nın adaylığı duyuruldu.

İstikbal Mobilya Kayserispor’un 30 Kasım’da yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurulu öncesinde tüm paydaşlar tek isim üzerinde karar kıldı ve İş İnsanı Berna Gözbaşı’nın adaylığı, yapılan toplantı ile spor kamuoyuna duyuruldu.

Kayserispor Tesisleri’nde yapılan toplantıya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayserispor Kulüp Eski Başkanı Erol Bedir, Teknik Direktör Bülent Uygun ve yeni başkan adayı Berna Gözbaşı katıldı.

Yapılan toplantının ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şöyle dedi:

“Bu güzel günde, büyük bir güzelliği paylaşmak adına buradayız. Başarılı, girişimci ve Türkiye’nin takdirini kazanmış bir isim Berna Gözbaşı, Kayserispor Kulüp Başkanlığı’na aday olarak aramızda yer alıyor. Elbette tamamlanması gereken bir süreç var. Biz, şimdiden değerli başkanımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Hep birlikte şehir sahip çıkacak. Şehrimizin tüm paydaşlarıyla, takımımıza sahip çıkacağız. Hep beraber Kayserispor’un yanındayız. Kayserispor’un başkanı olacağına inandığımız Berna hanımın yanındayız. Adaylığını burada paylaşıyoruz. Desteklerimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğiz.”

Başkan adayı olduğunu açıklayan İş İnsanı Berna Gözbaşı, şunları kaydetti:

“Benim için çok değerli bir görev olacak. Bugüne kadar değişik görevler aldım ama Süper Lig’de kulüp başkanı olabilmek çok onurlu bir görevdir. 2 yıldır Erol Başkanımın daveti ile çeşitli görevlerde bulundum. Geldiğimiz süreçte, olağanüstü genel kurul kararı alındı. Şehrimizin büyüklerinin istediği üzerine başkan adayı oldum. İnşallah Kayserispor’u daha iyi yerlere getirmek için mücadele edeceğim. Yalnız olmayacağımızı biliyorum.”

Berna Gözbaşı’nın adaylığını hayırlı olması temennisinde bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, şunları söyledi:

“Kayserimizin her halinde yanındayız. Kayserisporumuz biraz sıkıntılı bir süreç yaşıyor ve bu süreci hep beraber aşacağız. Yaptığımız istişareler sonucunda, Berna hanımla ilgili herkes olumlu görüş bildirdi. Kendisi Türkiye’ye ispatlamış bir kişidir. Kayserispor’un ileriye gitmesi anlamında yanında olacağımızı buradan söylüyoruz. Bülent hocamın da Kayserispor’a yapacağı katkıları kabullenmiş durumdayız. Kayserispor daha başarılı yerlerde olacaktır. Kayseri’nin spor alanında da çok güçleneceğine inanıyorum. Kayserispor’a destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Kayserispor’un Türkiye’ye örnek olduğuna dikkat çeken Teknik Direktör Bülent Uygun, şu ifadelere yer verdi:

“Kayserisporumuzun, camiamızın büyüklüğü taraftarımızla bütünleştiğinde çok daha iyi yerlerde olduğunu biliyoruz. Bugün de görüyorum ki Kayserisporumuzun sevenleri hep beraber birlik olmuş durumdayız. Türkiye’ye örnek olmuş bir camiadan bahsediyoruz. İlk stadyumları malum Kayseri’de hayata geçirmiştik. Kayserispor, hep zirveyi oynayan ve bu zirvede bulunan bir takımken maalesef futbolun içinde bazen aksaklıklar olabiliyor. O krizin getirmiş olduğu problemleri yaşamıştık ama yine beraberce el ele verip bu durumdan çıkacağız ve bu durumdan çıkmamıza vesile olan başta Haseki Bakanımız olmak üzere, Taner Bakanımıza, Belediye Başkanımız Memduh Bey’e ve şu anda Türkiye’de ilk olan bayan başkanla çalışmak da bana şeref oluyor. Berna Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İnanıyorum ki, inananlar, inandıklarını başarmıştır. Kader, gayrete aşıktır, biz de gayret edeceğiz. El birliği ile Kayseriporumuzu bu sezon ligde bırakacağız. Önümüzdeki sezonlarda da inanılmaz derecede hem Avrupa’da hem de tarihi başarılar elde ederek yücelteceğiz. Taraftarımızdan dualarını, desteklerini esirgememelerini istiyoruz, onlardan Allah razı olsun.”

Toplantıda yer alan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise şöyle dedi: “Bugün burada Kayserispor için bir araya geldik. Bu nedenle çok mutluyum. Benim için önemli olan Kayserispor’un ligde kalmasıdır. Sonraki yıllarda da başarılı olmasıdır. Kimsenin bu kulüp üzerinden şahsi bir hesap yapma durumu olmaması gerekir. Önemli olan şehrimizin emn büyük markası olan Kayserispor’un belli bir yerlerde olması ve Kayserispor’un ligde kalmasıdır. Berna hanım, girişimci yapısı ile bu işi yapabilecek ve işi yaparken de toparlayıcı bir kişi olacaktır. Şehrimizin için hayırlı ve uğurlu olsun.”

HABER: Şevket Tekin


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ