KAYSO ÜYELERİNİ
WIN EURASİA FUARINA GÖTÜRDÜ
Tarih: 15.3.2019 16:41:35/ 309okunma / 0yorum

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) WIN EurasiaMetalworking ve WIN EurasiaAutomation Fuarı´na katıldı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi´nde düzenlenen fuara KAYSO, üyelerinden oluşan 50 kişilik sanayici grubu ile günübirlik ziyaret gerçekleştirdi.

KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, WIN EurasiaAutomation Fuarı´nın kendisini ispatladığını belirterek, “WIN Eurasia, sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getiren bir fuar. Kayserili sanayiciler olarak bu tür fuarların önemini çok iyi biliyoruz. Katılımcılara çok büyük faydalar sağlayacağından eminiz” dedi.

Kayseri Sanayi Odası´nın öncülüğünde fuara Kayserili sanayiciler olarak 50 kişilik bir heyetle ziyarete geldiklerini açıklayan Başkan Büyüksimitci, “Daha önceki yılarda da KAYSO olarak kalabalık heyetlerle bu fuarı ziyarete gelmiştik. Bu senede 50 kişilik karar verici bir heyetle buradayız. Fuarda üyelerimizden, Dener Makina, Taksan Makina, Corobo, Denka Metal ve Ünsal Makina´nınstandları var. Ben kendilerine hayırlı ve bol kazançlı bir fuar diliyorum” diye konuştu.

Fuar ziyaretine katılımlarından dolayı sanayicilere teşekkür eden Başkan Büyüksimitci, önümüzdeki yıllarda bu fuarlara daha fazla Kayserili firmanın stand açması temennisinde bulunarak, KAYSO olarak bu tür organizasyonlarla sanayicilere destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Başkan Yardımcıları Abdullah Oğuzbaş ve Ahmet Gümüşcü ve Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet İlgü, fuarda stand açan üyelerimizi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: KAYSO ÜYELERİNİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Mart 2019 Çarşamba
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL