KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI ELDEMİR’DEN DEVELİ DEVLET HASTANESİNE ZİYARET

Eldemir: “Develi Devlet Hastanemizin inşaatı bu yılın Ağustos ayında tamamlanacaktır”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘KAYSERİGAZ’ TOPLANTISI

BÜYÜKKILIÇ: 2021, 2022, 2023’TE YAPILACAK ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME AMAÇLI BİR ARAYA GELDİK

BAŞKAN PALANCIOĞLU, AVRUPA AKDENİZ BÖLGESEL VE YEREL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

PALANCIOĞLU, KAYSERİ VE MELİKGAZİ’Yİ TEMSİL ETTİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ ERKİLET’İ YENİ BİR YÜZE KAVUŞTURUYOR

ERKİLET ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİNE MODERN TESİS

KCETAŞ’IN 2021 TALAS YATIRIMLARI BÜYÜTEÇ ALTINA ALINDI

Talas’ta Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. tarafından 2021 yılında gerçekleştirilecek hizmet ve yatırımlar, düzenlenen toplantıyla masaya yatırıldı.

HACILAR İLÇESİ’NDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Özdoğan: Karpuzsekisi Mahallesi konut dışı kentsel çalışma alanında imar yolu çalışmalarımız devam ediyor

BAŞKAN ÖZTÜRK AK GENÇLERİ AĞIRLADI

Öztürk: “Lütfen mahallelerimizde ihtiyaç sahibi insanlarımıza sahip çıkalım”

“HUZUREVİ PANDEMİYİ HUZURLU GEÇİRİYOR”

Büyükkılıç: , “Dua kaynağımız olan yaşlılarımızın yaşanan süreçten olumsuz etkilenmemeleri için sıkı tedbirler uyguladık ve bu tedbirlerimize devam ediyoruz”

106 BÖLGEDE 18. MADDE UYGULAMASI İLE

MELİKGAZİ’DE MODERN ŞEHİRCİLİK

DİJİTAL GÖSTERİM MERKEZİ SON TEKNOLOJİYLE YAPILAN İÇERİKLERİ

VATANDAŞA SUNULMAYA DEVAM EDİLİYOR

KAYSERİ ‘DE COVİD VAKA SAYISI ARTTI

100 BİNDE 56.71 SEVİYESİNDE OLAN İLİMİZDE VAKA ORTALAMASI 74.08'E ÇIKTI

112 ACİL ÇAĞRI HİZMETLERİ İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

VALİ GÜNAYDIN: “GELEN ARAMALARIN %75’İ GEREKSİZ ÇAĞRI”

2021 YILI “AHİ EVRAN YILI” İLAN EDİLDİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: “2021 AHİ EVRAN YILINI ESNAF MÜZESİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

PALANCIOĞLU 2021 YILI ÇALIŞMA VE YOL PROJELERİNİ MASA YATIRDI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: "YOL MEDENİYETTİR"

KOCASİNAN BELEDİYESİ 4 YILDA 25 TAKSİ DURAĞINI YENİLEDİ

Çolakbayrakdar: “Yeni Kocasinan’ı hazırlarken, vatandaşlarımıza ulaşım hizmeti veren taksi duraklarını da daha modern ve daha estetik bir görünüme kavuşturuyoruz.”

KGC BAŞKANI ALTINKAYA’NIN KABUL GÜNÜ

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya kendisini ziyarete gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin ve DEVA Partisi İl Başkanı Begüm Başmısırlı’yı ayrı ayrı kabul ederek bir süre sohbet etti.

Anahtar Kelimeler: BAŞKANI ALTINKAYA’ KABUL
Gürkan Ofis Mobilyaları

KGC BAŞKANI ALTINKAYA’NIN KABUL GÜNÜ

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya kendisini ziyarete gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin ve DEVA Partisi İl Başkanı Begüm Başmısırlı’yı ayrı ayrı kabul ederek bir süre sohbet etti.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ilk olarak Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin’in ve berberindeki Yeniden Refah Partisi İl Yöneticilerini ağırladı.

Bekin, ziyarette, Kayseri'nin derin tarihe sahip bir kent olduğunu belirtti. Basın çalışanlarının önemli bir görev üstlendiğini vurgulayan Bekin, emeklerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini dile getirip, Türkiye'de iç ve dış politikanın iç içe geçmiş durumda olduğuna dikkat çekerek "Vatana millete bağlı olmak, yerli ve millilikten geçiyor. Yerli ve milli sanayimizi bir an önce kurmanın gerekli olduğunu ifade etmek istiyorum. Şuan Doğu Akdeniz, Güneydoğu ve Ege'de sorunlar yaşıyoruz. Gara'da 13 şehit verdik. Bunlara akıl ve lojistik destek verenleri hepimiz biliyoruz. Uyanık olmamız lazım. Türkiye'nin hükümranlığına halel getirebilecek olan her türlü adımın karşısında yer alacağız." ifadesini kullandı.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle basın mensuplarından da hayatını kaybedenlerin olduğuna dikkati çekti. Özellikle kameraman ve muhabirlerin sürekli sahada olduğunu anlatan Altınkaya, "Kayseri'deki vakalar bir önceki verilere göre artış gösterdi. Dolayısıyla biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor. Aslında gazeteciler sürekli sahada olan ve vatandaşla temaslı kişiler. Dolayısıyla gazetecilerin de öncelikle aşılanması gerektiğini söylüyoruz." şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi Heyetini uğurlayan Başkan Altınkıya ikinci olarak da bir diğer siyasi partinin il başkanı olan DEVA Partisi İl Başkanı Begüm Başmısırlı ve yol arkadaşlarını ağırladı.

İl Başkanı Başmısırlı ziyarete yaptığı değerlendirmede kendilerini doğru kitlelere ulaştıracak mecranın basın olduğunun altını çizip, parti olarak kurumsallığa önem verdiklerini belirterek "Yoğun ziyaretler yapıyoruz. İl binamız tamamlandı. İnşallah burada basınla bir araya geleceğiz. Biz, siyasetin halka hizmet olması düşüncesindeyiz." şeklinde konuştu.

KGC Başkanı Altınkaya ‘da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, başarı dileklerini ileterek ziyaretlere nokta koydu.