KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

BAYRAMA YENİ EVİNİZDE GİRMEK İÇİN SON 2 GÜN!

MELİKGAZİ BELEDİYESİ 96 ADET DAİRESİNİ SATIŞA SUNDU

MUHTARLARDAN ÇOLAKBAYRAKDAR’A TEŞEKKÜR

MUHTARLARIMIZIN TALEPLERİNİ DİNLEDİK

SOYUMUZ ‘AVŞAR’DIR BİZİM

ÂŞIK ERTUĞRUL İMAMİ YENİ ŞARKISININ TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞECEK OLAN PROJELERİ KONUŞTU

BÜYÜKKILIÇ: KAYSERİ İŞİNİ BİLİR; AMA İŞİNİ TAKİP ETMESİNİ DE BİLİR

BAŞKAN YALÇIN’DAN ‘SEREBRENİTSA’ ZİYARETİ

YALÇIN: ACILARINIZI PAYLAŞIYORUZ

AGD KAYSERİ ŞUBESİ'NDEN DANIŞTAYIN ‘AYASOFYA’ KARARINA DESTEK

AYASOFYA, TARİHİN ÖZÜDÜR

MELİKGAZİ BELEDİYESİ 3 AYRI MAHALLEYE ŞADIRVAN YAPACAK

PALANCIOĞLU: ŞADIRVANLAR KÜLTÜRÜMÜZE VE GELENEKLERİMİZ MİMARINI YANSITACAKTIR

YAHYALI SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN YÜRÜDÜ

ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

18 YAŞ ALTI ÇOCUK VE GENÇLER TEK BAŞLARINA YOLCULUK YAPABİLCEK

18 YAŞ ALTI ÇOCUK VE GENÇLERİN YOLCULUKLARDA VELİ BULUNMASI ŞARTI KALDIRILDI

BÜNYAN BELEDİYESİ İŞ YERLERİNİ DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR

HALK SAĞLIĞI ADINA ÇALIŞMALARIN ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

817 YEME İÇME MEKÂNININ SERTİFİKA PROTOKOLÜ YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi ve Lokantacılar ve Pastacılar Odasının iş birliği ile yeme-içme mekanlarına yönelik eğitimlerin ardından 817 iş yeri temsilcisine  törenle sertifika verildi.

TÜRK- İŞ ÜYELERİ BİLDİRİ VE MASKE DAĞITTI

Türk-İş Kayseri İl temsilciliği üyeleri hükümetin kıdem tazminatı ile ilgili düzenlemelerini protesto ederek vatandaşlara bildiri dağıttı.

BÜYÜKKILIÇ ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

HACILAR’DA İNCELEME YAPTI

BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, ANKARA’DA

BAKAN KURUM KAYSERİ’NİN PROJELERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

KAYSERİ’YE YENİ BİR TIP FAKÜLTESİ GELİYOR

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞLI YENİ BİR TIP FAKÜLTESİ

ARABALI SİNEMADA BU HAFTA “3 İDİOTS” FİLMİ VAR

PALANCIOĞLU: ETKİNLİĞİMİZ ÇOK SEVİLDİ

Anahtar Kelimeler: ZİYARET

KGGD’DEN ZİYARET TURU

Gülsoy: “Kayseri halkının yararına her türlü hizmette bizde varız”

Kayseri Genç Girişimciler Derneği (KGGD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri Talas, Kocasinan Melikgazi Belediye Başkanlarını ve 1. Komando Tugayını ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Gülsoy, ‘Kayseri halkının yararına her türlü hizmette bizde varız’ dedi.

Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy Yönetim Kurulu Üyeleri Hamid Gülsoy, Mert Karahan, Kürşat Tepecik, Serdar Küçükdeveci ve Erkan Tosun ile birlikte ilk olarak Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

MUSTAFA PALANCIOĞLU’NA ZİYARET

Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri son olarak Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu da makamında ziyaret etti. Başkan Gülsoy, Başkan Palancıoğlu’na yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler vererek Ticaret üzerine eğitim verebilecek bir lise açılması konusunda girişimlerinin olduğunu ifade etti. Başkan Palancıoğlu’da gençlerin gelecekte ekonomiye katkı sunmalarına yardımcı olacak, iş imkanı sağlayacak her türlü projeye Belediye olarak destek verebileceklerini söyledi. Ziyaretten dolayı Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’A ZİYARET

Mehmet Gülsoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı da makamında ziyaret etti. Başkan Gülsoy, Kayseri Ticaret Odası ile birlikte yaptıkları projeler konusunda Başkan Çolakbayrakdar’a bilgiler verdi. Dernek çatısı altında Üniversite öğrencilerini uzmanlar eşliğinde seminer verdiklerini aktaran Gülsoy, Kocasinan İlçesinde de yapılacak projelerde Belediye ile ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını söyledi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’da “Yenilikçi fikirleriyle ekonomimize yön veren gençlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

TALAS BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YALÇIN’A ZİYARET

Gülsoy, dernek faaliyetleri hakkında Başkan Yalçın’a bilgiler vererek Talas İlçesinde yapılacak olan her türlü hizmette yardıma hazır olduklarını söyledi. Başkan Yalçın’da Kayseri’nin girişimcilik konusunda Türkiye’nin en önde gelen şehirlerinin başında geldiğini belirterek “ İnsanların kanaatkar olmalı, çalışmalı kazandıkları ile şehrine hizmet etmeli. Her gün birçok kesimden ziyaretçilerimiz oluyor. Yaptıkları işler konusunda bilgiler veriyor. Yatırım yapmak, insanlarımızı istihdam etmek için önerilerde bulunuyoruz. Genç Girişimciler Derneği olarak sizde yol gösterici olmanızdan memnuniyet duydum” ifadelerini kullandı.

Kayseri Genç Girişimciler Derneği (KGGD) Başkanı Mehmet Gülsoy ile yönetim kurulu üyeleri 1.Komando Tugay Komutanımız Albay Özgür Demir’i makamında ziyaret ederek sınır ötesinde yapılan harekatta başarılarının devamını diledi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ