KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKANLAR KADİM KENT KAYSERİ’YE HAYRAN KALDI

 VALİ GÜNAYDIN “HEDEF KİTLEMİZİN YARISINDAN FAZLASINI AŞILADIK”  

BÜYÜKŞEHİR SPOR A.Ş.’DEN  ‘BABALAR GÜNÜ’ ETKİNLİĞİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ GERMİR’DE GÜZEL BİR HİZMET DAHA YAKINDA HAYATA GEÇİYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “YENİLENEN MAHALLELERLE, KOCASİNAN’I GÜZELLEŞTİRİYORUZ”

TALAS’TA BABALAR GÜNÜ UÇURTMA ŞENLİĞİ İLE KUTLANDI

HURDALIKTA ÇIKAN YANGINDA  İŞ MAKİNESİ VE KAMYONET KÜL OLDU  

ÇİFTÇİ KADINLAR PANDEMİDE DE ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR  

BÜYÜKŞEHİR HAZİRAN AYI MECLİSİ İKİNCİ BİRLEŞİMİ YAPILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

KIRANARDI YOLLARI ASFALTLANIYOR

YALÇIN: “BABA, GÜCÜN VE GÜVENİN SİMGESİDİR”

BAŞKAN AKAY’DAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ ŞAHİN’E ZİYARET

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN BİR KÜTÜPHANE MÜJDESİ DAHA

BAŞKAN PALANCIOĞLU ÖZ SAĞLIK-İŞ SENDİKASI GENEL KURULUNA KATILDI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR YÜKSEK KAPASİTELİ ASFALT PLENTİNİ İNCELEDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

KOCASİNAN AKADEMİ´DE YAZ DÖNEMİ SERTİFİKA HEYECANI

Kocasinan Belediyesi´nin Kocasinan Akademi çatısı altında yaz döneminde çocuklara yönelik açtığı Yüzme Kursuna katılanlara törenle sertifikaları verildi.

Kocasinan Belediyesi´nin Kocasinan Akademi çatısı altında yaz döneminde çocuklara yönelik açtığı Yüzme Kursuna katılanlara törenle sertifikaları verildi. Kurs sayesinde ilk defa yüzme öğrenmenin mutluluğunu yaşayan toplam 122 öğrenciye katılım belgesi veren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, ?Daha yetenekli, daha kabiliyetli ve daha başarılı olmaları için çocuklarımızın alt yapılarını oluşturuyoruz.? dedi.

Kocasinan Akademi Yakut Tesisinde gerçekleşen programa katılan Bayan Çolakbayrakdar, çocuklarla yakından ilgilenerek, onlarla tek tek sohbet etti. Kocasinan Akademi´nin çocukları yetenek ve ilgi alanlarına yönlendirerek, sosyal yaşama hazırladığını belirten Fatma Çolakbayrakdar, ?Kocasinan Akademi, alanında uzman eğitimcileriyle vermiş olduğu kurslar sayesinde geleceğin teminatı yavrularımızın bilgilerine ve yeteneklerine doğru yönlendirmesine katkı sağlıyor. Özellikle akademi tesislerimiz, çocuklarımızın kişisel donanımlarını artırmak, saklı kalmış yeteneklerini gün yüzüne çıkarmak için eğitim faaliyetlerini yürütmektedir. Bu çerçevede öğrencilerimiz yaz döneminde akademi sayesinde yüzme öğrendiler. Bu vesile ile öğrencilerimize, yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyor, yaz dönemini verimli bir şekilde değerlendiren çocuklarımızı tebrik ediyorum.? diye konuştu.

Fatma Çolakbayrakdar, Yüzme Kursu sayesinde yüzme öğrenmenin mutluluğunu yaşayan toplam 122 öğrenciye katılım belgesi verdi. Öğrencilerin aileleri ise yaptığı hizmetlerden dolayı ?Çalışkan Başkan´ olarak nitelendirdikleri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür ettiler.