KOCASİNAN YENİ PARKLARIYLA
DAHA DA GÜZELLEŞİYOR
Tarih: 10.10.2018 16:59:05/ 420okunma / 0yorum

Geleceğin teminatı çocuklara verdiği değerle dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilçe genelinde yaptığı parklarla hem vatandaşların hem de çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu çerçevede Kocasinan Belediyesi, Erkilet Camikebir Mahallesi´ne 17 bin metrekare alan üzerine yeni bir park daha yapıyor. Yapımı devam eden parkı inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan´ın daha da güzelleşmesi için bu ve buna benzer projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Çocuklara daha güzel bir Kocasinan bırakmak için parklara büyük önem veren Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan´ın dört bir yanında yeni parklar ve yeşil alanlar oluşturduklarını vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Gerek park yapımıyla gerekse çevre düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla Kocasinan´ı daha da güzelleştiriyoruz. Hemşehrilerimin huzurlu bir şekilde kullanabilecekleri ve çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirebilecekleri yeni, farklı ve çok fonksiyonlu parklar inşa ediyoruz. Bu kapsamda  Camikebir Mahallemizde, 17 bin metrekare alan üzerine kurulan parkımızın 10 bin 800 metrekaresi yeşil alan olacak. İçerisinde kafeterya, süs havuzu, vatandaşlarımızın spor yapabilecekleri fitness grubu, yürüyüş parkuru, bisiklet yolu, çocuklarımızın rahatlıkla oynayabilecekleri oyun grupları, kum havuzu gibi donatılar olacak. Kamelyaların ve bankların da yer alacağı parkımız, 7´den 70´e herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yer olacak. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

İncelemelerin ardından bölgedeki iş yerlerini ziyaret etmeyi de ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların hal ve hatırını sorarak, onlarla keyifli sohbetlere imza attı. Vatandaşlar ise Kocasinan Belediyesi´nin yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar´a teşekkür etti. 
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: KOCASİNAN YENİ PARKLARIYLA
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL