KOCASİNAN´DA AİLELER MUTLU,
BEBEKLER MUTLU
Tarih: 12.7.2018 14:43:03/ 589okunma / 0yorum

Yenilenen Kocasinan için gece-gündüz demeden çalışan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a destek olan eşi Fatma Çolakbayrakdar, Kocasinan ailesine katılan yeni nefeslere ‘Hoş geldin bebek´ demeye devam ediyor. Günden güne daha fazla aileye ve bebeğe ulaşan Fatma Çolakbayrakdar, bu kez de kırsal mahallelerden biri olan Yemliha´da ikizlerin doğumuyla 5 çocuk sahibi olan Göçmen ailesini ziyaret etti.

Kısa bir süre önce dünyaya gelen Batuhan ve Muhammed´e ‘Hoş geldin´ diyen Fatma Çolakbayrakdar, “Allah, analı babalı büyütsün. Rabbim bahtlarını açık etsin, uzun ömürler versin” dedi. Göçmen ailesiyle ikiz bebek bakmanın meşakkati ve keyfi üzerine hoş sohbetler gerçekleştiren Fatma Çolakbayrakdar, ikizlerin abisi olan 4 yaşındaki Ömer Faruk´a ve diğer kardeşlerine çeşitli hediyeler verdi. Başkan Ahmet Çolakbayrakdar´ın yoğun iş temposu nedeniyle ziyarete katılamadığını ancak selamlarını gönderdiğini ifade eden Fatma Çolakbayrakdar, “Eşim Ahmet Bey ile birlikte Kocasinan ailelerin hayatının her alanında yanlarında yer almaya gayret gösteriyoruz. Eşim Ahmet Bey´in yoğun temposundan dolayı yetişemediği yerlere ben yetişmeye gayret ediyorum. Kocasinan bölgesinde doğan her bebeği ‘Hoş Geldin Bebek´ diyerek karşılıyoruz. Ailelerimizin sevinçlerine ortak olup, mutluluklarına mutluluk katmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Bayan Çolakbayrakdar, ziyaret ettiği aileye Kocasinan Belediyesi tarafından hazırlanan “Hoş Geldin Bebek Seti” hediye etti. Göçmen ailesi ise Fatma Çolakbayrakdar´ın ziyaretten dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür etti.

Kocasinan Belediyesi´nden “Hoş Geldin Bebek Paketi” almak isteyen ilçe sakinleri, yeni doğan bebeklerinin nüfus cüzdanları ve aile toplum kağıdı ile birlikte Kocasinan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü´ne müracaat etmelerinin yeterli olacağı belirtildi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: KOCASİNAN AİLELER MUTLU
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
17 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL