KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN KADINA ŞİDDETE KARŞI MASKELİ DESTEK;

SIFIR TOLERANS

MELİKGAZİ BELEDİYESİ'NDEN SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NE YENİ BİR AŞEVİ

KOCASİNAN MAHALLESİ’NDE AĞAÇLAR TOPRAKLA BULUŞTU

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR: HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

ALİ DAĞI FÜNİKÜLER PROJESİ ADIM ADIM İLERLİYOR

FÜNİKÜLER SİSTEMLE İLGİLİ FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

“ÜNİVERSİTELER İLE İŞBİRLİĞİ GELİŞTİRİLMELİ”

“KAYSERİ’Yİ BİLGE İNSANLARIN YETİŞTİĞİ BİR ŞEHİR HALİNE GETİRMEK İÇİN EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE”

MELİKGAZİ'DE HAFTA SONU EMLAK VERGİSİ MESAİSİ

28-29 KASIM TARİHLERİ ARASINDA TAM GÜN MESAİ YAPACAK

TALAS’TAN ÇÖLYAK HASTALARINA GIDA PAKETİ

“TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA”

NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI İLE NİĞDE AK PARTİ İL BAŞKANI BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ

“Büyükkılıç’ın ufkundan faydalanmak için ziyaretine geldik”

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COVİD 19 GÖLGESİNDE KUTLANDI

Tüfekçi: “Okullarımızın kapalı olduğu süre boyunca öğretmenlerimiz fedakarca çalışmaya devam etti”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AKKIŞLA VE SARIOĞLAN’I ZİYARET ETTİ

TALEPLERİ DİNLEDİ, EKSİKLERİ TESPİT ETTİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ HACILAR’DA

“HACILAR TURİZM MERKEZİ OLMAYA BAŞLADI”

GERMİR MAHALLESİ'NE ÖĞRENCİ PANSİYONU YAPILACAK

HAYIRSEVER YUSUF SİLAY TARAFINDAN İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİ PANSİYONU YAPILACAK

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN VERGİ MESAİSİ

VERGİ ÖDEMELERİ 30 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ SONA ERECEK

EĞİTİMCİNİN DOSTU BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,

ĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ TAÇLANDIRDI

BAŞKAN ÖZDOĞAN EMLAK VE ÇTV ÖDEMELERİ DEVAM EDİYOR

2. TAKSİT ÖDEMELERİ İÇİN SON GÜN 30 KASIM

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CELALETTİN EKİNCİ’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

"ÖĞRETMENLİK İNSANLIK TARİHİ BOYUNCA VAR OLMUŞ EN ANLAMLI VE ÖLÜMSÜZ MESLEKLERDEN BİRİDİR"

Anahtar Kelimeler: ŞEKER’ ZİYARET
Gürkan Ofis Mobilyaları

KTO’DAN ŞEKER’E ZİYARET

GÜLSOY: ŞEKER BİZİM GURURUMUZ

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Başkan Yardımcıları Hacı Bekir Kuzucu, Hasan Köksal, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Sırıklı, Latif Başkal, Hüseyin Mercan, Mustafa Okutan, Mehmet Gülsoy ve Ali Alkan’ın da olduğu KTO heyeti, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret etti.

Kayseri Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Hurşit Dede, Abdullah Borazan, Genel Müdür Osman Canıtez ve Genel Müdür Yardımcısı Selcen Erişen’in de hazır bulunduğu ziyarette söz alan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Şeker’in ve çiftçinin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Sağ olsun vizyon sahibi bir Başkanımız var, Şeker Fabrikası bizim onurumuz, şehrimizin gururu, En büyük sanayi şirketleri sıralamasında 2018’de 126. 2019’da ise 124. Sırada, inşallah ilk 50’nin içerisinde olma yolunda da başarıyla ilerliyoruz. Kayseri Şeker’in en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu içerisinde olması, bize bambaşka bir gurur yaşattı. Sayın Başkanım ve Yönetim Kuruluna, yaptıkları başarılı icraatlar nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Ayrıca özelleştirme sonunda Turhal Şeker Fabrikamızı da satın alarak, Kayserimiz adına bir fabrikamız daha olmuş oldu. Biz Hüseyin Başkanımızı orada da ziyaret ettik, eski ve yeni hali arasındaki büyük farkı gördük. Orada verilen emek ve ülke ekonomisine sağlanan katkıdan dolayı, Başkanıma tekrar teşekkür ediyorum. Yeniden yapmak kolay, ama eski bir işletmeyi alıp da yeni hale getirip, randımanlı bir şekilde çalışmasını sağlamak çok zordur. Bu yüzden Başkanımızı bir kez daha tebrik ediyoruz. Kayseri Şeker Fabrikası bizim göz bebeğimiz, biz her zaman çiftçi dostuyuz ve çiftçimizin daima yanındayız. Çiftçilerimize ödenen avanslarımız, doğrudan ekonomiye geliyor, bize adeta can suyu oluyor, hareket oluyor, bereket oluyor. Sağ olsun Başkanımız 4-5 senedir çiftçi avansını olması gerekenden erken yatırıyor, bu da piyasayı canlandırıyor” şeklinde konuştu.

MARİFET İLTİFATA TABİDİR

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay ise, Kayseri Ticaret Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini Kayseri Şeker de ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz her zaman değerli Başkanımızın samimiyetini, yakınlığını ve desteğini yanımızda hissediyoruz. Kendilerinin de bahsettiği gibi Turhal Şeker Fabrikamız alındığında ilk ziyareti bize kendileri gerçekleştirdi. Marifet iltifata tabidir, yapılan bu güzel işler destek gördükçe, olumlu karşılandıkça, çalışma aşkımız daha da fazla artıyor.

Kayseri Şeker Fabrikası bir çiftçi kuruluşu, bu yönüyle Türkiye’nin ve Kayseri’nin önemli bir değeri. Kayseri Şeker bir taraftan devlet hissesi olan bir kuruluş, dolayısıyla Kayseri Şeker Fabrikası’nın, geniş anlamda tüm kesimler tarafından desteklenmesi gerektiği inancındayız. Biz bunu Başkanımızdan ve Kayseri Ticaret Odamızdan yakın bir şekilde görüyoruz, elimizden geldiği kadar işlerimizi iyi yürütmeye çalışıyoruz.

Biz başarılı oldukça, çiftçilerimiz başarılı üretim gerçekleştirdikçe, ülkemizde huzura ve sosyal barışa katkı sağlanıyor. Biz avanslarımızı dağıttıkça, ekonomide bir canlılık oluşuyor. Örneğin sulama avansını Kurban Bayramı öncesinde çiftçimize dağıtacağız, bu avansımız üç fabrikamız için toplamda 71 milyonluk gibi büyük bir rakamı ifade ediyor. Kayseri Şeker Fabrikası, ürettikçe ve başardıkça, Kayseri başta olmak üzere Orta Anadolu’nun bütün ekonomisine canlılık getiren bir kuruluş. Değerli Kayseri Ticaret Odası Başkanımızın desteği de, bize bu manada güç veriyor. Ben kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ