KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Başkan Palancıoğlu Müsiad’ı ziyaret etti

Cırgalan Aile Sağlık Merkezi hizmete hazır

Oruçreis’de kura günü belli oldu

Kar kalınlığı 20 santime ulaştı

Büyükkılıç kar temizleme çalışmalarını denetledi

Hamile ve engelli çalışanlar izin yapıyor

Kayseri'de kapalı yol kalmadı

Erciyes'te kar kalınlığı 1.50 metreye ulaştı

Gürkan Ofis Mobilyaları

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

Kumsmall AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri yerli ve milli aşımız  Turkovac’ın 3 .faz çalışmaları için gönüllülük çağrısı yaptılar.

Türkiye’nin en büyük karma AVM’si olan Kumsmall AVM ve KAYMOS işbirliğinde Turkovac aşısına gönüllü bulunabilmesi için basın toplantısı düzenlendi.

Turkovac aşısının 3.faz çalışmaları devam ediyor. Ancak aşının uygulanması için yeteri kadar gönüllü bulunamıyor. Aşının daha çok gönüllü üzerinde uygulanabilmesi için Kumsmall AVM Yönetim Kurulu, düzenlediği basın toplantısı için aşı çağrısında bulundu.

Yönetim kurulu adına konuşan Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın, şöyle dedi: “Turkovac aşımızın 1.ve 2.faz çalışmaları tamamlandı. 3. aşamaya geçildi. 3.aşamada yeterli gönüllü olmadığı için bu durumu biraz daha hızlandırmak istiyoruz. Yeterli sayıda gönüllüye ulaşmak için çağrıda bulunuyoruz. Tüm Kayserili halkımızı aşımız olmaya davet ediyoruz. Erciyes Üniversitemizin ve Şehir Hastanemizin numaraları basın kitlerinde yer alıyor. Telefon ile aşının nasıl olacağı neler yapılacağı anlatılıyor. 18 ile 59 yaş aralığında hiç Covid geçirmemiş olan ve iki doz Sinovac aşısı olanlar gönüllü olabiliyor. Gereken şartları yazılı olarak dağıtacağız. Turkovac için herkesi aşıya davet ediyoruz. AVM yönetimi olarak sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almak istiyoruz. Türkiye’nin en büyük karma AVM’si burasıdır. Her zaman ilimiz ve ülkemiz için çalışacağız.”

Haber: Şevket Tekin