EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

KAYSERİ’DE “EVLİLİĞE İLK ADIM” SEMİNERLERİ BAŞLADI

Kayseri İl Müftülüğünce yeni evlenen ve düğün hazırlıkları yapan çiftlere yönelik “Evliliğe İlk Adım Seminerleri” başlatıldı.

YENİ UFUKLAR DERNEĞİ’NİN HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULACAK

TÖREN CUMA GÜNÜ SAAT 19.00’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

TÜRK SAĞLIK-SEN'DEN 'İRMİK HELVALI' DÖNER SERMAYE TEPKİSİ

TÜRK SAĞLIK-SEN KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI KAMİL ÜNAL:”SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN SABIR TAŞI ÇATLAMIŞTIR”

1,5 METRELİK YILAN İLE OYUNCAK OYNAR GİBİ OYNADI

Kayseri'de yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki yılanı yakalayan Sarıca mahallesi muhtarı Bekir Ulusoy, yılan ile oyuncak oynar gibi oynadı.

KADINLARIMIZA HER ALANDA DESTEK OLMALIYIZ

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

MMO KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI AKSOY

DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

ERCİYES DAĞI'NDA 45 BİN METREKÜP YAPAY KAR ÜRETİLDİ

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı: "Sıcaklık değerleri gece sıfırın altında 4-5'leri bulduğu anda biz kar üretimine başlıyoruz. Bazen 3 saat, bazen 5 saat bazen de sabaha kadar kar üretebiliyoruz"

ERÜ’DE “3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ” ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

REKTÖR YARDIMCISI İLKAY: “ENGELSİZ KAMPÜS İÇİN GİRİŞİMLERİMİZ VAR”

GENÇ KIZILAY ÜYELERİ ENGELLİ SORUNLARINA DİKKAT ÇEKTİ

Genç Kızılay üyeleri engelli sorunlarına farkındalık oluşturmaya çalıştılar

ENGELLİ KARDEŞLER HAYALİNİ KURDUKLARI EHLİYETLERİNE KAVUŞTU

Afan: "Ehliyet aldıktan sonra okul arkadaşlarımı da otomobille gezdirmeye başladım. Beni trafikte görenler olumlu tepkiler veriyor"

ERCİYES'TE MAHSUR KALAN OTOMOBİLLER KURTARILDI

KAYSERİ'DE KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU

KESOB’UN 2. ETAP TOPLU KONUT PROJESİ TAMAMLANIYOR

709 KONUTLUK 2. ETAP TOPLU KONUT PROJESİNİN TAMAMLANMAK ÜZERE

NESLİ TÜKENEN VAŞAK HAYATA TUTUNAMADI

ERÜ HAYVAN HASTANESİ BAŞHEKİM YARDIMCISI HANİFİ EROL: “HAYVANIN ÖLÜMÜNDE VURULDUKTAN SONRA KORKUDAN SAKLANDIĞI İÇİN AÇ KALMASININ BÜYÜK ETKİSİ VAR”

ECZANA ARSLAN KIZILIRMAK CADDESİNDE HİZMETE GİRDİ

Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan’ın oğlu Mustafa Arslan’ın işleteceği Ezcane Arslan Kızılırmak caddesinde hizmete açıldı.

TÜM-İŞ KONFEDERASYONU 2. OLAĞAN GENEL KURULU

Şahin:"Hiçbir hesabın ve kitabın içerisinde olmadık, bundan sonrada olmayacağız"

KIŞ LASTİĞİ UYGULAMASI 1 ARALIK’TA BAŞLIYOR

İHLAL EDEN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE 625 LİRA CEZA KESİLECEK

Anahtar Kelimeler: LÖSEMİLİ HASTALARDAN ASKER SELAMI

LÖSEMİLİ HASTALARDAN ASKER SELAMI

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Lösemi Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte Şehir Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası çocuklar asker selamı verdikten sonra 10D sinema gösterisinde keyifli vakit geçirdi.

Lösemi Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliğe İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik, hastane personeli ve hastanede tedavi gören lösemi hastası çocuklar katıldı. Etkinlik hakkında bilgiler veren Hastane Başhekimi İlhami Çelik, "Bugün hastanemizde Lösemi Haftası dolayısıyla bir etkinlik düzenlemiş bulunmaktayız. Bu etkinlikte büyük emeği geçen Türk Kanser Savaş ve Araştırma Kurumuna çok teşekkür ediyoruz. Çocukları burada eğlendirmek, sevgimizi göstermek, tedavilerinde moral, motivasyon sağlamak için çabalamaktayız. Dolayısıyla bu 10D sineması gösterisinde bulunacak olan şirkete de çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızı sevindirmek, bir an önce sağlıklarına kavuşturmak için etkinliğimize devam ediyoruz. Tüm herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ise, "Bugün lösemili çocuklar, LÖSEV haftası nedeniyle lösemili çocuklarımızın 3D veya 5 boyutlu sinema gösterisi uygulanacak. Bu sinemayı buraya getiren Türk Kanser Araştırmaları ve Savaş Kurumu Kayseri Şubesine çok teşekkür ediyorum. Şube başkanına çok teşekkür ediyorum. Onlar sevindiği zaman, bu çocuklar sevindiği zaman dünya sevinir. Biz de onları sevindirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Onlara güzel bir dünya bırakacağız” ifadelerini kullandı.

Etkinlik boyunca şarkılar söyleyerek gönüllerince eğlenen çocuklar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile birlikte asker selamı vermeyi ihmal etmedi.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ