EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

ODUN VE KÖMÜRCÜ ESNAFINDAN UYARI

KALİTESİZ KÖMÜR KULLANMAYIN !

SÜNE İLE MÜCADELE İÇİN 200 BİN FİDAN DAĞITILDI

İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin; "İl Müdürlüğümüzce her yıl yapılan süne sürveylerinde binlerce dekar alanda süne yoğunluğu mücadele eşiğinde tespit edilerek ilaçlama ilanı verilmektedir"

KIŞ LASTİĞİ TAKMAYANLARA CEZA UYGULANACAK

Kent genelinde yolcu ve eşya taşımasında kullanılan araçlarına kış lastiği takmayanlara cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ ANTEPLİOĞLU YARDIM BEKLEYEN AİLEYİ ZİYARET ETTİ

“SİZLER İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİ HER ŞEYDEN ÖNCE GELMELİDİR

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, "Çocuklarımızın eğitim her şeyden önce gelmelidir" dedi.

OĞLUNUN 'ŞEHİTLİK' UNVANINI 5 YIL SONRA ALABİLDİ

Baba İhsan Arslan: 5 yılı dolduran bir süre de olsa çocuğumun intihar etmediğini mahkeme kararıyla kesinleştirmiş bulunuyoruz

ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI BU SEFER İŞÇİ EŞLERİNİ SEVİNDİRDİ

Özçelik-İş Sendikası dağıttığı hediyelerle bu kez üyelerinin eşlerini sevindirdi

ŞİZENSEFALİ HASTASI BEBEĞİN AİLESİ YARDIM BEKLİYOR

Baba Hamit Sevik: "Çocuğun kontrolü için sürekli izin aldığımdan dolayı işten çıkarıldım"

MİLLETVEKİLLERİNİN DE KIRIMIZI IŞIKTA BEKLEMESİNİ İSİTİYORUZ

Gönüllü Kültür Kuruluşları Dernek Başkanı Ahmet Taş tertiplenen basın toplantısında 2019 yılını değerlendirip, şehir insanı adına yerel yöneticilerden beklentileri dile getirdi.

BİRLİK HABER SEN KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI MEHMET TAŞ:

“PTT PERSONELLERİ ÇÖZÜM BEKLEMEKTEN BIKTI”

İŞKUR 23 BİN KİŞİYİ İŞE YERLEŞTİRDİ

İŞKUR Kayseri İl Müdürvekili Ayşe Ak: Ocak 2019’dan bu tarihe kadar 112 bin başvuru gerçekleşmiş, 23 bin 931 kişi de kurumumuz aracılığıyla işe yerleşmiştir

TOMARZA KAPUKAYA MAHALLESİNDE BAŞLAYAN AKIM ARGINCIK’TA DA İLGİ GÖRDÜ

MUHTAR ELVAN: “CENAZE YEMEKLERİNİ KALDIRACAĞIZ”

KAYBETTİĞİ KÖPEĞİNİ SOSYAL MEDYA ARACILIĞIYLA BULDU

“SATAMAYINCA ÇOCUKLARA VERMİŞ”

TEK MANDA İLE BAŞLADIĞI BESİCİLİKTE FİRMALARA ÜRÜN SATIYOR

Sayısını 20'ye ulaştırdığı mandalardan elde ettiği sütten yoğurt, kaymak, tereyağ ve peynir yapıp satıyor

TÜRK ASTRONOMİ DERNEĞİNDEN ŞEHİRLER İÇİN "DOĞRU AYDINLATMA" UYARISI

Dernek Başkanı Prof. Dr. İbrahim Küçük: Şehirlerimizi aydınlatmamız gerekiyor ancak doğru aydınlatmamız gerekiyor.”

MÜTEAHHİT MAĞDURU VATANDAŞLAR YETKİLİLERDEN YARDIM İSTEDİ

ARSA SAHİPLERİ İSYAN ETTİ

LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KURBANLARINIZA TALİP?

LÖSEV VEKÂLETEN KURBAN BAĞIŞLARI İLE KAYITLI 40 BİNE YAKIN LÖSEMİ HASTASI VE AİLELERİNE ULAŞIYOR

Vekâleten kurban bağışları ile kayıtlı 40 bine yakın lösemi hastası ve ailelerine ulaşan Lösev yetkilileri tedavi sürecinde protein ağırlıklı beslenmesi gereken hastalara kırmızı et ulaştırabilmek adına vekalet ile kesilecek kurbanların vakıflarına bağışlanması çağrısında bulundular?

Bilindiği üzere lösemi ve kanser hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçlar vücut savunmasını yok ediyor. Hastalığın tedavisinde en önemli destek ise kaliteli protein tüketimidir. Tedavi sürecinde protein ağırlıklı sağlıklı beslenme, vücut direncini artırarak iyileşmeye önemli katkı sağlıyor. Bu nedenle LÖSEV, 12 ay boyunca hasta çocuklara ve ailelerine taze et ve et ürünleri iletiyor.

LÖSEV´e yapılan vekâleten kurban bağışları bu gün LÖSEV´e kayıtlı 40 bine yakın onko hastası ve ailelerine ulaşıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı´nın onay ve esasları doğrultusunda Türkiye´nin çeşitli bölgelerindeki sağlıklı et kombinalarında, din görevlileri, noter ve veteriner hekim eşliğinde kesilen kurbanlar yıl boyunca lösemili çocuklara can oluyor, hayata bağlıyor.

Kurban bağışlarının önemine dikkat çekmek isteyen ?Perşembe Akşamı Bisikletçileri? pedallarını LÖSEV için çevirdiler. Giydikleri LÖSEV yelekleri ile renkli görüntüler oluşturan gönüllüler, ?Lösemili çocuklar için buradayız, onların daha iyi beslenme koşullarına ulaşabilmeleri için pedallarımızı çeviriyoruz? ifadesini kullanırken, LÖSEV Kayseri İl Koordinatörü Ayşegül ÇİFTÇİ yaptığı açıklamada, ?LÖSEV´e kayıtlı ve kısıtlı imkânlar içinde tedavilerine devam eden onko hastaları ve ailelerine 12 ay boyunca taze et ve et ürünleri ulaştırıyoruz. Kayserili hayırseverlerimizin desteklerini bekliyoruz. Bu yıl Vekâleten Kurban bedelimiz 1040 TL olarak belirlendi. Vekâleten Kurban kesimi yapmayan bağışçılar da LÖSEV Kurban Bayramı bağışı yaparak, çocuklarımızın ücretsiz tedavi, eğitim ve sosyal alandaki ihtiyaçlarının karşılanması için destek olabilirler. Bağışçılar bağışlarını ofisimizi ziyaret ederek, www.losev.org.tr internet sitesi üzerinden, tüm Banka şubelerinden gerçekleştirebilirler. Bugün burada çocuklarımız için bulunan ?Perşembe Akşamı Bisikletçileri´ne destekleri için teşekkür ederiz? şeklinde konuştu?

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ