KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KONYA’DA DA KAZANAMADIK

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0–0 HES KABLO KAYSERİSPOR

ÖZGE YILMAZ’DAN DÜNYA SIRALAMASI REKORU

YILMAZ, FERDİ SIRALAMADA TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRDI

GÜREŞ’TE GELENEK BOZULMADI

GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

KAYSERİSPOR, KONYA MAÇINA HAZIR

KONYA-KAYSERİ MAÇI, CUMA SAAT 16:00’DA

TENİS HEYECANI SONA ERDİ

MÜSABAKALARA 140 SPORCU KATILDI

ZEHRA YILMAZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

KİCK BOKS AVRUPA KUPASI MÜSABAKALARI SONA ERDİ

SÜPER LİG’DE 35.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KONYA-KAYSERİ MAÇINI ALİ ŞANSALAN YÖNETECEK

KAYSERİSPOR’UN HEDEFİNDE KONYA VAR

KARŞILAŞMA CUMA GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

KAYSERİSPOR’A KAPTANDAN KÖTÜ HABER

İLHAN PARLAK İKİ HAFTA SAHALARDAN UZAK KALACAK

VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE BEKLENMEDİK AYRILIK

HALİL DİCLE, 5 YILDIR GÖREVİ YÜRÜTÜYORDU

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, TESTTEN GEÇTİ

TEMSİLCİMİZİN İLK MAÇI, 18 NİSAN’DA

KAYSERİSPOR, KAZANAMIYOR

KAYSERİSPOR, KAZANAMIYOR

HAYRİYE TÜRKSOY HANÇER, AVRUPA ŞAMPİYONU

ŞAMPİYONA 8-11 NİSAN’DA ANTALYA’DA YAPILDI

MELİS GÜLCAN AMELİYAT OLDU

MİLLİ SPORCU, 1-2 HAFTA İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK

KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİ SONA ERDİ

MÜSABAKALARDA 8 TAKIM MÜCADELE ETTİ

BASIN SÖZCÜSÜ TOKGÖZ’DEN MÜCADELE VURGUSU

TOKGÖZ, “BU MÜCADELEDEN, SAVAŞTAN KAÇMAYACAĞIZ”

Anahtar Kelimeler: TENİSİ YEREL . MÜSABAKALARI TAMAMLANDI
Gürkan Ofis Mobilyaları

MASA TENİSİ YEREL LİG 3. ETAP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

MÜSABAKALARDA 78 SPORCU DERECE İÇİN MÜCADELE ETTİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Masa Tenisi Yerel Lig 3. Etap Müsabakaları tamamlandı.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Masa Tenisi Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalara gençlerde 40, yıldızlarda ise 38 sporcu katıldı. İki gün süren ve oldukça heyecanlı geçen müsabakaların ardından dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen tören ile verildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, dereceye giren sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Müsabakaların ardından sonuçlar şu şekilde oldu;

Yıldız Erkekler

1. Kenan Eren Kahraman

2. Yusuf Gaygısız

3. Ömer Kasım Bulut

4. Berat Can Bölük

Yıldız Kızlar

1. Ayşe İzel Bilgiç

2. Ecrin Çetin

3. Emine Çetin

4. Ayten Ceren Kahraman

Genç Erkekler

1. Mehmet Ali Karaboğa

2. Furkan Köse

3. Yunus Gaygısız

4. Süleyman Tekin

Genç Kızlar

1. Altinay Hatun Bulut

2. Elif Duman

3. Ecrin Melike Aksu

4. Sena Karagöz