KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Başkan Palancıoğlu Müsiad’ı ziyaret etti

Cırgalan Aile Sağlık Merkezi hizmete hazır

Oruçreis’de kura günü belli oldu

Kar kalınlığı 20 santime ulaştı

Büyükkılıç kar temizleme çalışmalarını denetledi

Hamile ve engelli çalışanlar izin yapıyor

Kayseri'de kapalı yol kalmadı

Erciyes'te kar kalınlığı 1.50 metreye ulaştı

Gürkan Ofis Mobilyaları

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN AĞIRNAS’TA SOKAK YENİLEME ÇALIŞMASI

Melikgazi Belediyesi, tarihi ve turistik özellikleri bulunan Ağırnas Mahallesi’ni daha güzel hale getirmek için yoğun çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda Ağırnas’ta 14 kilometrelik alanda Arnavut kaldırımı çalışması yapıldı.

 

Mahallede yapılan titiz çalışmalar için ekibine ve mahalle muhtarına teşekkür eden Melikgazi Belediye Başkanı  Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi’mizin her mahallesinde olduğu gibi Ağırnas’ta da, en iyi hizmet için çalışmaya devam ediyoruz. Ağırnas’ta sadece asfalt çalışması değil özellikle sokak sağlıklaştırması ve bu kapsamda da zemin iyileştirmesi yapıyoruz. Altyapının tamamlanması ile birlikte Arnavut kaldırımı ve parke yapıyoruz. Toplamda yaklaşık 14 kilometrelik alanda ara sokaklarının tamamını yaptık.  Geçtiğimiz sene yaptığımız yerler vardı. Sadece bu sene 14 kilometre Arnavut kaldırımı yaptık. Dolayısıyla Ağırnas, turizm açısından hem Kayseri hem Melikgazi için en önemli noktalardan bir tanesi. Yani buranın ayağa kalkması turizmin canlanmasına vesile olacak. Melikgazi'miz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Diğer mahallelerimizde de çalışmalarımız devam edecek. Hayırlı olsun.” dedi.

 

 

Ağırnas Mahalle Muhtarı Muharrem Uzun ise, “Başkanım elinize emeğinize sağlık. Ağırnası’mız gün yüzüne çıkmaya başladı. Emek veren herkesin eline sağlık.” diye konuştu.