KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

VALİ GÜNAYDIN: “GRİP VAKALARINDAKİ ARTIŞ TEDBİRSİZLİĞİMİZİN SONUCUDUR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ TBB ENCÜMEN TOPLANTISINA KATILDI

4 MAHALLE MALATYA YOLU’NA BAĞLANACAK

‘ÖFKE KONTROLÜ’ EĞİTİMİ

DAHA YEŞİL KOCASİNAN İÇİN

UNUTULAN GELENEK CANLANDI

HACILAR’DA DÖNÜŞÜM TAM GAZ !

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BM MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERLİĞİ TEMSİLCİSİNİ AĞIRLADI

DEVELİ İLE ADANA YOLUNA 4,5 MİLYON LİRALIK YATIRIM

BU KEZ DE YEM BİTKİSİ TOHUMU DAĞITILDI

SEYRANİ MAHALLESİ YENİ BİR ÇEHRE KAVUŞUYOR

ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

HACILAR’A KÜTÜPHANE

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN “3 BİN KÜÇÜKBAŞ” MÜJDESİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ  YİNE ÖRNEK, YİNE REFERANS…

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “ULAŞIMDA ÇAĞ ATLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Anahtar Kelimeler: MELİKGAZİ BELEDİYESİ’ ANAOKULU
Gürkan Ofis Mobilyaları

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN BİR ANAOKULU DAHA

Melikgazi Belediyesince hayırsever destekli olarak yaptırılacak olan Saniye Şahin Yıldırım Anaokulu'nun temeli Ak Parti Milletvekilleri Taner Yıldız ve İsmail Tamer’in de iştirak ettiği törenle atıldı.

Melikgazi Belediyesince hayırsever destekli olarak yaptırılacak olan Saniye Şahin Yıldırım Anaokulu'nun temel atma törenine AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke katıldı.

Törenin başlangıcında yaptığı konuşmada ilçeye 14 yeni okul kazandıracaklarını vurgulayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi’mizde inşaatı devam eden birçok okulumuz var. Bu ilaveten her hafta bir okul temeli atacağız. İhtiyaç olan yerleri tespit ederek projelerimizi yapıyoruz. Hayırseverlerimizle el ele veriyoruz. Melikgazi ilçemizin okul, cami, kuran kursu, sosyal tesis gibi ihtiyaçlarını gidermek için uğraşıyoruz. Belediye başkanlarımızla okul yapma konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü gibi çalışıyoruz. Okul yapmanın yanında bakım onarıma ihtiyacı olan okullarımızı da tadilattan geçiriyoruz. Temelini atacağımız Saniye Şahin Yıldırım Anaokulumuz iki kattan oluşacak. Okulda 7 adet derslik, öğretmen odası, müdür odası, rehberlik odası, mescit, arşiv, çok amaçlı salon ve yemekhane bulunacak. Bu bölgedeki anaokulu ihtiyacını karşılayacak. Hayırseverimiz Saniye Teyzemize çok teşekkür ederim.” İfadesini kullandı.

“Eğitim her şeyin başı” diyen İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun’da “Kayseri hayırseverliği ile bilinen bir şehir. Her yerde bir hayırsever eseri var. Temelini attığımız bu anaokulumuz hayırlı olmasını dilerim.” değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız ise, “Buradaki temel atmamızın eğitim sistemine katkısı çok büyük. Bu güzel eseri şehrimize kazandıracakları için Melikgazi Belediyemize ve hayırseverimize teşekkür ederim.” şeklinde konuşup Melikgazi Belediyesi yöneticilerine ve hayırsever aileye şükranlarını sundu.

Konuşmaların ardından dualarla okul inşaatına ilk harç konuldu.