MİNİK ÖĞRENCİLER İSTEDİ,
BAŞKAN GÜLCÜOĞLU YAPIYOR
Tarih: 4.10.2018 17:13:26/ 381okunma / 0yorum

Sabah saatlerinde Mehmet Alim Çınar Anaokulu´nu ziyaret eden Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, minik öğrencilerle yakından ilgilendi. Sınıf öğretmenlerinden bilgi alan Başkan Gülcüoğlu, Çocuklarla bol bol sohbet edip, oynadıkları oyunlara eşlik ederken eğitim hayatının başında olan öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Şinasi Gülcüoğlu;” Bugünün minikleri yarının büyükleri olacak. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Her konuda öğretmenlere ve öğrencilerimize destek veriyoruz vermeye de devam edeceğiz” dedi. 

Çocuklardan gelen park isteğini de geri çevirmeyen Başkan Şinasi Gülcüoğlu; tek tek çocukların nasıl bir park istediklerini öğrendikten sonra;”Sizler anne ve babalarınızı üzmeyin, Öğretmenlerinizin sözünü dinleyin, beslenmenize dikkat edip erken uyuyun, vatanını ve milletini seven iyi birer insan olun. Bizler sizin için her şeyi yapmaya hazırız. İnşallah en kısa zamanda istediğiniz parkı sizlere hediye edeceğiz” diye konuştu.

Okul Müdürü Duygu Gören, Öğretmen ve minik öğrenciler ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Şinasi Gülcüoğlu´na teşekkür ettiler.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: MİNİK ÖĞRENCİLER İSTEDİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
19 Şubat 2019 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL