NNYÜ´YE
İKİ AYRI ZİYARET
Tarih: 12.2.2019 17:23:18/ 234okunma / 0yorum

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Kayseri Şubesi ile Mimarlar ve Mühendisler Grubu Kayseri Şubesi Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan iki ayrı heyet Nuh Naci Yazgan Üniversitesi´ni ziyaret etti.

NNYÜ´ye ilk ziyaret MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Mehmet Kütahneci ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar, MÜSİAD Heyetine Üniversiteye yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Rektör Prof. Dr. Kerim Güney´de MÜSİAD Başkanı Mehmet Kütahneci ve Yönetim Kurulu Üyelerini Üniversitelerinde ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney ziyaret sonunda MÜSİAD Başkanı Mehmet Kütahneci´ye plaket takdim etti.

NNYÜ´de aynı gün gerçekleştirilen ikinci ziyarette ise Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, kısa adı MMG olan Mimar ve Mühendisler Grubu Kayseri Şube Başkanı Fatih Kaya ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti. Fikir alışverişinde bulunulan ziyaret sonunda Rektör Prof. Dr. Kerim Güney ve MMG Kayseri Şube Başkanı Fatih Kaya karşılıklı plaket takdiminde bulundu.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: NNYÜ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
24 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL