NÖBETÇİ VEKİL DEDEOĞLU,
“MECLİS´TE BİZE İLETİLEN SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ ”
Tarih: 29.10.2017 10:54:42/ 782okunma / 0yorum

“MECLİS´TE BİZE İLETİLEN SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ”

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, Nöbetçi Vekil Uygulaması kapsamında parti binasında vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve şikayetlerini dinledi… Vekil Dedeoğlu tertiplenen basın toplantısında ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunup ilimiz sakinlerinin Cumhuriyet Bayramı´nı tebrik ederek  “Bizler Meclis´te bize iletilen sorunlara çözüm bulmak için uğraş veriyoruz” değerlendirmesinde bulundu…

Nöbetçi Vekil Uygulaması kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu tertiplenen basın toplantısında ilimiz sakinlerinin Cumhuriyet Bayramı´nı tebrik ederek "Türk milleti bağımsızlığına düşkün bir millettir. Bu düşkünlüğünü 15 Temmuz 2016´daki duruşuyla da tüm dünyaya göstermiştir. Tarihte asla esarete ve dayatmalara rıza göstermeyen Türk Milleti, istiklaline ve istikbaline kasteden işgalcilere karşı başlattığı Kurtuluş Savaşı´nı tarihte benzeri görülmemiş bir kahramanlıkla, kadını, erkeği, çocuğu, yaşlısı ile kazanarak zaferle taçlandırmış, bu büyük zaferin ardından 29 Ekim 1923´te, ´Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir´ ilkesi ve ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefiyle,  Türkiye Cumhuriyeti´ni Gazi Mustafa Kemal´in önderliğinde ilan etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde,  birliğimize, kardeşliğimize, vatanımıza, geleceğimize kast eden hiçbir saldırı başarılı olamamıştır, olamayacaktır da. Türkiye Cumhuriyeti, 94 yıldır karşısına çıkan zorlukların üstesinden gelerek yoluna devam etmiştir" ifadelerini kullandı.

Nöbetçi Vekil Uygulaması´nda vatandaşların sorunlarını dinlediklerini belirten Dedeoğlu, "Yasalar çerçevesinde vatandaşlarımız için elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret edeceğiz. Ankara´da Meclis´te bize iletilen sorunlara çözüm bulmak için uğraş veriyoruz.  Özellikle çiftçilerimizin kuraklıktan ve dondan zarar gören, geçmiş yıllardan Tarım Kredi´ye veya Ziraat Bankası´na borcu olan çiftçilerimizin borçlarının faizleri silinerek anaparanın 5 taksitte ödenmesi çalışmalarımız devam ediyor. Kayseri için yapılacak yatırmaların hem projelerini yapıyor hem de takipçisi oluyoruz. Milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.
Video Tarihi: 29.10.2017 10:54:42
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: NÖBETÇİ VEKİL DEDEOĞLU
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
24 Ekim 2018 Çarşamba
Bugün
Bulutlu
20 °C
6 °C
Perşembe
Sağanak
13 °C
4 °C
Cuma
Fırtına
9 °C
1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74