ÖĞRETMENLERDEN OLUŞAN KORO
KULAKLARIN PASINI SİLDİ
Tarih: 7.1.2019 16:59:19/ 539okunma / 0yorum

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocasinan Belediyesi´nin ortaklaşa yürüttüğü ´Yeteneğini Keşfet´ projesi kapsamında Türk Sanat Müziği kursu alan öğretmenlerin verdiği konser kulakların pasını sildi.

Kocasinan Belediyesi ve Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün yürüttüğü ´Yeteneğini Keşfet´ projesinde Türk Sanat Müziği kursu alan öğretmenler, İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda konser verdi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği konsere İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, eğitim sendikalarının temsilcileri ile öğretmenler katıldı.

Türk Sanat Müziği´nden çeşitli eserleri seslendiren öğretmenler korosu adeta kulakların pasını sildi ve salonu dolduranlardan tam not aldı. Konser sonrasında İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, koroda bulunan öğretmenlere plaket verdi.

Konser bitiminde açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, "Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Kocasinan Beledisinin ortaklaşa düzenlediği Yeteneğini Keşfet projesi kapsamında bu gün gerçekten kulaklarımızın pasını silen gönlümüzü ferahlandıran çok güzel bir konser izledik. Öğretmenlerimizin emeğine dillerine ve gönüllerine sağlık. Milli Eğitim ailesi keşfedilmek üzere bu tür programlara devam edecek" dedi.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ise, "Kocasinan Belediyesi ile birlikte Yeteneğini Keşfet projesi yaptık. Okullardaki yetenekli öğrenciler ve öğretmenleri sanat, spor ve kültürde keşfetmek. Bu konuda öğretmen arkadaşlarımız da öğrencilerimizi yetiştiriyorlar. Hem dünyaya hem Türkiye´ye yön verecek öğrenciler yetiştireceğiz" ifadesinde bulundu.
Kaynak: İHA

Anahtar Kelimeler: ÖĞRETMENLERDEN OLUŞAN KORO
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
18 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL