KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU’NUN TERBİYESİZLİĞİ KABUL EDİLEMEZ”

BAŞKAN ÇOPUROĞLU'NDAN YAHYALI BELEDİYESİ'NE ZİYARET

İNCETOPRAK:“YÜKSEKTEN DÜŞÜP UÇTUĞUNUZU ZANNEDİYORSUNUZ”

Özhaseki: “Yakında asgari ücretinde, emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek”

ÇOPUROĞLU, İÇ ANADOLU İL BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISIN KATILDI

Nergis: “İktidarımız döneminde kadınların eğitim almaları noktasında çok ciddi mücadeleler verildi”

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

Gürkan Ofis Mobilyaları

OKANDAN: “MUHALEFETİN MESELESİ ÖĞRENCİ DEĞİL”

Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan haber merkezimize yaptığı değerlendirmede muhalefet partilerinin yüksek öğrenim öğrencileri üzerinden Ak Parti’ye kara çalıp, çamur atma gayreti içinde olduklarını vurgulayarak “Muhalefetin meselesi öğrenci değil” ifadesini kullandı.

Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan haber merkezimize muhalefet partilerince son günlerde tırmandırılan yüksek öğrenim öğrencilerinin yurt ve barınma meselesini değerlendirip, öğrencileri üzerinden Ak Parti’ye çamur atıldığını belirterek şöyle konuştu. “Son günlerde maalesef sosyal medya da muhalefetinde gaz vermesiyle diyelim sürekli bir provokasyon malzemesinin ortada gezdiğine şahidiz. Elbette son 20 yıllık Ak Parti hükümeti sürecinde bütün illerde açılan yeni eğitim alanları bu ülkenin gençlerine yapılmış hizmetledir. Elbette bunlar yapılırken tek yönlü düşünülmeyerek kredi yurtlar kurumu bünyesinde Gençlik Spor İl Müdürlüğüne bağlı olaraktan şuanda birçok ilimizde gerçekten otel konforunda öğrencilerimize hizmet verecek güzel hizmet binaları inşa ediliyor. Bu hali hazırda sayıyı arttırmak için devam ediyor. Sadece bununla da kalmıyor devletimiz, malum son günlerde işte kredi yurtlar kurumunun listesinde bakanımızın açıklamasına göre 12 alanda değerlendirme ile öğrencilerimizin sırası belli oluyor ve bu sırayla herhangi bir torpille kontenjan açmak mümkün değil. Bize haliyle vakıf başkanı olmamız ve Ak Parti ilçe başkanı olmamızdan dolayı birçok kişi bu konuda bir şeyler yapabileceğimizi sorduklarında şunu dile getiriyoruz. Yedek 100. sırada olmuş olsak önümüzdeki 99 tane bir öksüz, yetim, garip hemşerimizin geleceğine, hayatına engel olmanın vebaline giremeyiz. O noktada hassasiyet göstermek zorundayız. Herhangi biri içerde o hakkı elde etmiş kardeşimizi tutup sokağa atamayacağımız için farklı alanlar oluşma peşindeyiz. Özellikle son günlerde Sayın Genel Başkanımız Mehmet Özhaseki’nin talimatı doğrultusunda zaten bütün AK Partili belediyeleri bununla alakalı çok ciddi bir seferberlik ilan etti.

Muhalefetin meselesi öğrenci değil, yıllar öncesinde öğrenciyi nasıl mağdur ettiklerini, nasıl ortada bıraktıkları, ideolojileri ile öğrencileri nasıl okumaktan soğuttuklarını bildiğimiz zihniyetin şuan öğrencilerin kaygısını güttüğünü kimse bize izah etmesin. Bugün gencinin, öğrencinin yanında istihdamın peşinde gayret mücadelesi veren AK Parti hükümetine kara çalmak, çamur atmaktan başka hedefleri yok. Biz gençlerimize güveniyoruz. Gençliğini ihmal edenler geleceğini imha ederler. Bizler, gençliğini ihmal edenlerden değil onlara önem veren onlara yol veren ve inşallah geleceği onlar üzerinden inşa eden bir partinin mensuplarıyız”