ORTA ANADOLU´NUN EN BÜYÜK ARICILIK BULUŞMASI
14-19 MART´TA YAPILACAK
Tarih: 7.3.2019 17:53:35/ 610okunma / 0yorum

Kayseri´de arıcılığın gelişmesi için Orta Anadolu´nun en büyük arıcılık buluşması Kayseri´de yapılacak. Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Üniversitesi ve Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenecek olan Arıcılık Buluşması 14-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Arıcılıkla ilgili bilinen bilinmeyen her konu Arıcılık Buluşması´nda masaya yatırılıyor. Arıcılık konusundaki Türkiye´nin en önemli uzmanları 14-19 Mart tarihleri arasında Kayseri´de bir araya gelecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Üniversitesi ve Kayseri Arı yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenecek olan Orta Anadolu Arıcılık Buluşması, Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi´nde yapılacak. Üreticiler ve tüketicilerin sorularının uzmanlar tarafından cevaplandırılacağı Arıcılık Buluşması´na Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sibel Silici, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ethem Akyol, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ulaş Çınar, Kayseri Üniversitesi Öğretim Üyesi Duran Özkök ve Kayseri Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İlhan Bozdağ gibi uzmanlar katılacak. Arıcılık Buluşması´nda; arı yetiştiriciliği, bakım ve besleme, arı hastalıkları, seleksiyon ve uygun arı ırkı seçimi, bal arısı ıslahı, üretici ve tüketiciler açısından arı ürünleri gibi arılarla ilgili tüm konular ele alınacak ve bu konularda uzmanlarca açıklamalar yapılacak.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: ORTA ANADOLU BÜYÜK ARICILIK BULUŞMASI
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Mart 2019 Çarşamba
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL