KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ İDDİALARA CEVAP VERDİ

“GÜNEŞLİ’DE İMAR HAREKETİ YAPMADIM”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZHASEKİ’YE YANIT

“GÜNEŞLİ HALKI DA MI YALAN SÖYLÜYOR!”

GEÇİCİ ORMAN İŞÇİLERİNE ERSOY’DAN DESTEK

ERSOY, TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA SORU ÖNERGESİ VERDİ

SP İL BAŞKANI COŞKUN:

“ERBAKAN HOCA ANLAŞILMADI”

ÖZHASEKİ AĞRI 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

"HDP, PKK'NIN SİYASİ SÖZCÜSÜ VE UZANTISI"

ÖZHASEKİ’DEN ELEŞTİRİLERE CEVAP

"SEÇMENİN HER BİR OYU KUTSALDIR”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK:

“ASGARİ ÜCRETLİ NEFES DE ALIYOR, ALMASIN MI?”

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:

“ŞEHRİN PARALARI POPÜLİST PROJELERE KULLANILMIŞTIR”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“KAYSERİ’DE BİR SENEDE YAKLAŞIK BİN ESNAF KEPENK KAPATTI!”

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“BU TOPRAKLARDA FİTNE BİTENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

AK PARTİ’DE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MELİKGAZİ, KOCASİNAN VE TALAS İLÇELERİNDE YAPILAN VE YAPILACAK HİZMETLER MASAYA YATIRILDI

ÖZHASEKİ, ŞANLIURFA 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

“ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN YAZILI AÇIKLAMA

“ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SİSTEMİ YANLIŞ BİR UYGULAMADIR”

ÖZHASEKİ: BİZİM 'MİLLET, ÜMMET, BAYRAK VE EZAN' DİYE BİR DERDİMİZ VAR

“VATANDAŞLARIMIZLA BİR OLDUK, BİRLİKTE KAZANDIK"

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“ÇİFTÇİLERİMİZ BORÇ BATAĞINDA VE ZOR DURUMDA”

TANER YILDIZ'DAN 'JÜBİLE' DEĞERLENDİRMESİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız: "Biz koltuk, masa ve sandalyeler ile alakalı kaygımızın olmadığı bir dönemi hep beraber geçiriyoruz”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ AK PARTİ NİĞDE 7. OLAĞAN İL KONGRESİ'NDE KONUŞTU

“CHP’Lİ BELEDİYELER 15 BİN ÇALIŞANI İŞTEN ATTI”

AK Parti Niğde 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki CHP’li Belediyelerin Ankara, İstanbul, Adana ve Mersin’de 15 bin kişiyi işten attığını kaydetti.

AK Parti Niğde 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki AK Parti Niğde 7. Olağan İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada Niğde’deki patates üreticilerine müjde verip “Her zorlukla omuz omuza vererek mücadele eden AK Belediyelerimiz Niğde ve Nevşehir’deki patates üreticilerinin de yanındadır. Patates konusunda sıkıntı olunca dün belediye başkanı arkadaşlarla konuştuk şimdilik 200 tır kadar yani 5 bin ton patatesi belediyelerimize gönderiyoruz. Ama arkası gelecek. AK Belediyelerimiz tüm Türkiye’ye çiftçilerimizin ürettiği o güzel patatesleri alıp fakir fukaraya dağıtacaklar. Daima çiftçimizin ve vatandaşlarımızın yanındayız, her türlü zorluğun üstesinden birlikte geleceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Sözlerinin devamında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çalışmalarına bizzat şahitlik ettiğine değinen Özhaseki, “Bugün nasıl ki bu yaşta hala gece gündüz demeden koşuyorsa, 30 yıl önce tanıdığım Cumhurbaşkanımız aynı şevkle yola çıkmıştı, aynı gayret içerisindeydi. Ona arkadaşlık, yoldaşlık eden, yaptığı işlere şahit olan bir arkadaşınız olarak söylüyorum sadece insani, beşeri bir uykunu dışında bu milletin, ümmetin bir derdi var diyerek sabahlara kadar çalışan bir Cumhurbaşkanımız var Allah ondan razı olsun, ömrünü uzun etsin inşallah.” ifadelerini kullandı.

Erdemliler Hareketi ismiyle siyaset hayatına başlayan AK Parti’nin tüm iktidarlardan daha başarılı olduğunun altını çizen Özhaseki, “Erdemliler Hareketi olarak başlattığımız bu hareket sıkıntı içerisinde olan, her türlü sosyal ve ekonomik problemi içerisinde taşıyan Türkiye’de güneş gibi doğdu. Bütün AK Parti ailesi olarak sizlerin ve bizleri dinleyen kardeşlerimizin içleri ferah, yüzleri aydınlık, başları her yerde dik olsun. Çünkü senelerdir bizim yaptıklarımız, gelmiş geçmiş iktidarlara kıyasla çok daha başarılı.” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin terör örgütlerinin sözcülüğünü yaptığını söyleyen Özhaseki, “Ama benim içimi acıtan, zoruma giden Cumhuriyet Halk Partisi diye bir parti var. Güya 'Atatürk'ün kurduğu parti' olmakla övünüyorlar ama asla Atatürk’ün değerlerini taşımıyorlar. 'Yüzyıllık partiyiz' diyorlar ama gelin görün ki bu terör örgütlerinin sözcülüğünü yapmaktan da geride kalmıyorlar. FETÖ, Amerika'dan diyor ki 'Bu ihtilal denemesidir, bu kontrollü darbedir', CHP’de bura hep birlikte 'kontrollü darbe' demeye başlıyor nasıl oluyorsa. FETÖ'nün adamları oradan bir tweet atıyor, CHP, o tweeti sahipleniyor.” diye ekledi.

Özhaseki, Cumhuriyet Halk Partisi’nde Deniz Baykal sonrası bir eksen kayması olduğuna işaret ederek şunları kaydetti. “Cumhuriyet Halk Partisinde Deniz Baykal'dan sonra bir eksen kayması oldu. Hatırlayın, Deniz Baykal'a FETÖ'cüler bir kumpas kurdu. O kumpasın neticesinde de Deniz Baykal kenara çekildi, yerine Kemal Kılıçdaroğlu diye birini getirdiler. Deniz Baykal yerli, milli bir adamdı. Onun yerine gelen Kılıçdaroğlu ise her şeye müsait bir adam. Ağzından yalan düşmüyor. Her an yalan söylüyor. Hiç de yüzü kızarmıyor. Dün İzmir’de yine konuşuyor Kılıçdaroğlu, diyor ki; ‘Türkiye Cumhuriyeti milletinin aldığı kredilerde faiz oranı çok yüksek, bizim belediyemiz öyle bir belediye ki çok düşük oranlarda faizle para alıyor ve bu işleri yapıyor.’ Be adam! Yalanın yatsıya kalmadan ortaya çıkacak, burada yalan söyleme bari. Maliye Bakanlığı uzun uzun anlattı ve gerçekler ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu’nun baştan sona söylediği hepsi yalan.”

Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerdeki işten çıkarmaları da hatırlatan Özhaseki, “Belediyeler tarafına gelince CHP, ‘Hiçbir çalışanın ekmeğiyle oynamayacağız. Fakir fukarayı işinden etmeyeceğiz. Bir emekçiyi, çalışanı işinden edersek namussuzuz, şerefsiziz.’ dediler. Ama sadece Ankara, İstanbul, Adana ve Mersin’de 15 bin kişiyi işinden ettiler. Ne diyelim şimdi biz? Utanırız söylemeye. Biraz önceki sözü hatırlatalım mı? Hani fakir fukaranın ekmeğiyle oynayan namussuzdu. Ne yapacak şimdi 15 bin kişiyi işten attılar. Her tarafları yalan çünkü normalleri yok ki.” diyerek sözlerini tamamladı.