KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

VEKİL ERSOY’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

VEKİL ERSOY’DAN ‘CHP-HDP İTTİFAKI’ İMASI

VEKİL ERSOY YABANCI HEYETLERİN İLİMİZDE AĞIRLANMASINI TALEP ETTİ

“ONLARIN DAVOS’U VARSA BİZİM DE ERCİYESİMİZ VAR”

ŞİDDET BİZİM TURUNCU ÇİZGİMİZDİR

AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI EMİNE TİMUÇİN KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜ’ VESİLESİ İLE BASIN TOPLANTISI YAPTI

CHP KADIN KOLLARI İL BAŞKANI TOSUNER:

“YAŞAMIN HER KÖŞESİNİ SEVGİ İLE DONATACAĞIZ”

BAŞKAN TOK, DOĞUMUNUN 103. YILINDA ALPARSLAN TÜRKEŞ’İ ANDI

Başkan Tok: “Rahmetli başbuğumuz Alparslan Türkeş tarihte örneklerine pek rastlanmayan müstesna şahsiyetlerden biridir…”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ

“İSTİFALAR NEFİS KAYGISINDAN”

İYİ PARTİ KAYSERİ İL TEŞKİLATI’NDA İSTİFA DEPREMİ

5 İSİM İSTİFA ETTİ

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ’TAN O BELEDİYELERE TEPKİ

ÇALIŞANLARINI İZİNE GÖNDERMEK YERİNE BELEDİYELERİN İSRAFI VE KEYFÎ HARCAMALARINI KISIN

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ’TAN “ACI REÇETE” TEPKİSİ

Ataş, “Hükümet acı reçeteyi her zamanki gibi yandaşın değil, vatandaşın önüne koyuyor”

AK PARTİ KAYSERİ YÜRÜTME KURULU BELLİ OLDU

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu başkanlığındaki yürütme kurulu üyeleri şu şekilde;

VEKİL ARIK YHT İÇİN ULAŞTIRMA BAKANI’NA SESLENDİ

“KAYSERİ ARTIK KANDIRILMAK İSTEMİYOR!”

VEKİL ARIK SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TALEPLERİNİ DİLE GETİRDİ

“COVİD 19 MESLEK HASTALIĞI SAYILSIN”

SAADET KAYSERİ’DE KONGRE ZAMANI

22 KASIM PAZAR GÜNÜ 13:30’DA

ARIK DEVELİ DEVLET HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK: “DEVELİ BUNU HAK ETMİYOR”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NDEN PANDEMİ ŞEHİTLERİ İÇİN 406 FİDAN

TOK: PANDEMİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DE FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURUYORUZ”

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

“TÜRKİYE'DEKİ MUHALEFET BİDEN'DEN ÜMİTLENDİ”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ DOĞU AKDENİZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ: “OYNANAN BÜTÜN OYUNLARIN FARKINDAYIZ”

Kayseri Şeker Fabrikası'nın 66. pancar alım kampanyası törenine iştirak ederek ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Doğu Akdeniz'deki gelişmelere yönelik olarak "Hasetliklerinden kuduruyorlar, kendi aralarında ekonomik yaptırım dedikleri Türkiye'ye yapılacak yatırımların önünü kesmeye, yabancı firmaları kaçırmaya, sıcak sermaye akışını engellemeye çalışıyorlar. Biz kalkınan bir ülkeyiz, yatırım yapıyoruz, büyüyoruz. Çok şükür bütün oynanan oyunların farkındayız" ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; Kayseri Şeker Fabrikası'nın 66. pancar alım kampanyası töreninde yaptığı konuşmada, Şeker Fabrikası'nın Kayseri'de yaşayan binlerce ailenin ekmek kapısı olduğunu, aynı zamanda kentin sosyal hayatına da damga vurduğunu kaydedip, Cumhuriyet ile Kayseri'de üç fabrika kurulduğunu burada çalışan işçilere yapılan evlerin kente daha sonra inşa edilen evlere örnek teşkil ettiğini belirtti.

Sözlerinin devamında Türkiye'nin zor bir coğrafyada yer aldığına dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, tarihten bu yana Türkiye üzerine oynanan oyunların devam ettiğinin altını çizip, Doğu Akdeniz'de yaşananlara dair "Haritaya bakan, normal, orta zekalı veya geri zekalı bir adam bile oradaki haklarımızı çok rahat görebilecekken niye AB ülkeleri hala Türkiye'nin karşısında mücadele ediyor? İçinde bizim inancımıza olan bir karşıtlığın olduğunu görmüyor muyuz, elbette bunları da görüyoruz. Dört bir tarafta Allah'a şükür mücadeleye devam ediyoruz." İfadesini kullandı.

Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki tavrının net olduğunu da vurgulayan Özhaseki sözlerini şöyle sürdürdü."Batıya karşı dik durduğumuzda elbette savaş ilan etmeye korkuyorlar. Akdeniz'de kendi gemilerinizle petrol aradığınızda, doğalgaz aradığınızda elbette size karşı gelip toplarıyla tanklarıyla bir şey yapamıyorlar. Hasetliklerinden kuduruyorlar, kendi aralarında ekonomik yaptırım dedikleri Türkiye'ye yapılacak yatırımların önünü kesmeye, yabancı firmaları kaçırmaya, sıcak sermaye akışını engellemeye çalışıyorlar. Biz kalkınan bir ülkeyiz, yatırım yapıyoruz, büyüyoruz. Çok şükür bütün oynanan oyunların farkındayız. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere sağ olsun Devlet Bahçeli Bey ve ekibi bu gerçekleri görerek sonuna kadar bu birlikteliği devam ettiriyor."

Konuşmasında kanlı terör örgütü PKK'ya karşı sürdürülen mücadeleye de başlık ayıran Özhaseki, "Bunlar sadece hak mücadelesi arayan adamlar mıydı? Niye binlerce kilometre öteden birileri bunlara silah, para veriyordu, dağlara çıkartıyordu? Allah'a hamdolsun, son dönemdeki mücadeleyle dün artık Kızılay'daki, Beşiktaş'taki, Kayseri'deki patlamalar bitti. Evlatlarımızın canlarını yakamıyorlar. Dağlara çekilmişlerdi, dağlardan temizlendiler. Ülke dışına gönderdiler, şimdi oralarda bulup canlarına tükürüyoruz bunların, yok etmek için elimizden gelen mücadeleyi sürdürüyoruz. İnşallah gömülecek, toprağın altına girecek ve bir daha da bu lanet örgüt, bölücü örgüt çıkamayacak. Aramıza fitne tohumu ekemeyecek.” dedi.

Sözlerini noktalarken FETÖ ile de etkin bir şekilde mücadele edildiğinin altını kalın çizgiler ile çizen Özhaseki, insanların dini duygularını sömüren örgütün gerçek yüzünün 15 Temmuz hain darbe girişiminde ortaya çıktığını kaydetti.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ