KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

İYİ PARTİ KAYSERİ İL TEŞKİLATI’NDA İSTİFA DEPREMİ

5 İSİM İSTİFA ETTİ

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ’TAN O BELEDİYELERE TEPKİ

ÇALIŞANLARINI İZİNE GÖNDERMEK YERİNE BELEDİYELERİN İSRAFI VE KEYFÎ HARCAMALARINI KISIN

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ’TAN “ACI REÇETE” TEPKİSİ

Ataş, “Hükümet acı reçeteyi her zamanki gibi yandaşın değil, vatandaşın önüne koyuyor”

AK PARTİ KAYSERİ YÜRÜTME KURULU BELLİ OLDU

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu başkanlığındaki yürütme kurulu üyeleri şu şekilde;

VEKİL ARIK YHT İÇİN ULAŞTIRMA BAKANI’NA SESLENDİ

“KAYSERİ ARTIK KANDIRILMAK İSTEMİYOR!”

VEKİL ARIK SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TALEPLERİNİ DİLE GETİRDİ

“COVİD 19 MESLEK HASTALIĞI SAYILSIN”

SAADET KAYSERİ’DE KONGRE ZAMANI

22 KASIM PAZAR GÜNÜ 13:30’DA

ARIK DEVELİ DEVLET HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK: “DEVELİ BUNU HAK ETMİYOR”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NDEN PANDEMİ ŞEHİTLERİ İÇİN 406 FİDAN

TOK: PANDEMİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DE FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURUYORUZ”

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

“TÜRKİYE'DEKİ MUHALEFET BİDEN'DEN ÜMİTLENDİ”

CHP MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK

“KORAMAZ’A SAHİP ÇIKMAK ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMAKTIR”

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI AYDIN MEDYA MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİ

“KAYSERİ’NİN EN BÜYÜK PROBLEMİ İMAR HATALARIDIR”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ, BURSA’DA KONUŞTU

“AK PARTİ'DE İŞLER DAİMA İSTİŞARE İLE OLUR”

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU "SAFİYE TEYZE KONGREMİZİN ÖNÜNE GEÇTİ"

"YÖNETİMLE İLGİLİ KANAATİNİ BİLDİRENİ ES GEÇMEDİK"

BÜYÜKKILIÇ ÇİFTİNDEN VEFA

AK KADINLARA ÇİÇEK VERDİ, YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİLER

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY TORBA YASAYI DEĞERLENDİRDİ

“KASA AFFI VE MATRAH ARTIRIMI GEREK”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

“FRANSA TÜRKİYE’YE DÜŞMANLIK EDİYOR”

Kayseri’de katıldığı bir cami açılışında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Fransa’nın karşılarında dimdik duran Türkiye Cumhuriyeti’ne düşmanlık ettiğini biliyoruz” dedi.

Türk milletine karşı Fransa’nın düşmanlığının çok açık olduğunu söyleyen Mehmet Özhaseki, “Özellikle Fransa’nın başını çektiği Peygamber Efendimize söylemeye bile dilimizin varmadığı hakaretleri yapan insanların artık fikir özgürlüğü adı altında yaptıkları hakaretler hakikaten içimizi acıtıyor. Onların yaptığı belki bir tarafa, zaten senelerdir Türkiye’ye muhalif olarak senelerdir boy gösteriyorlar. AB’ye girerken bizi almama nedenlerinin başında kalplerinin altında yatan bizim Müslüman olmamız. Biz bunu elbette biliyoruz. Akdeniz’de bir çıkar savaşı varsa orada bize karşı olmalarının sebebi, Türkiye Cumhuriyeti’ne olan düşmanlıkları. Bunu biliyoruz elbette. Suriye’de yaptıkları her türlü kötülüklerin arkasında, bölücü terör örgütlerinin arkasında bunların olmasının tek nedeninin bağımsız ve dimdik ayakta duran bir Türk milleti olduğunu ve bunların da ona karşı düşmanlık ettiklerini çok iyi biliyoruz ama şimdi bütün bunları da bıraktılar aleni olarak gözümüzün nuru efendimize saldırmaya başladılar. Efendimizin hayatını okuyan herkesin ona hayran olacağına inanıyoruz biz ama okumazsanız, tanımazsanız geriden düşmanlık edersiniz. Bakın, onu seven ona aşık olur ve ondan da ayrılamaz. Bütün hareketlerine de zaten o iz vurmaya başlar. Allah bizi efendimizden ayırmasın, onun şefaatine nail etsin. Fransa’daki gibi sapıkların da devlet başkanı da olsa, yardımcısı da olsa, çevresi de olsa sapık her yerde sapıktır, onun gibi sapıkları da Allah ıslah etsin diyeceğim ama ıslah olmaktan geçtiler, Allah perişan etsin diyorum” ifadelerini kullandı.

Fransa’ya gerekli cevabın en sert şekilde verileceğini belirten AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da, “Fransa’nın başını çektiği ve şu anda birçok ülkenin de yandan destek vererek ne yazık ki içimizdeki bazı insanların da desteklemeyi esirgemedikleri lanetlenecek bir tavırla karşı karşıyayız ama bu aynı zamanda bizim imanımızın sınava tabi tutulduğu bir andır. Bizler nefsimizin, malımızın, mülkümüzün daha önce mi yoksa efendimizden sonra mı geldiğini her birimizin kalbimizde sorgulamamız gerekiyor. Bunun karşılığında da biz efendimizin sevgisi ile ancak müşerref olmuş oluyoruz. Biz bu sınavları kendi nefsimize vererek, aynı zamanda kendimizi hem uluslararası arenada hem de bulunduğumuz yerlerde göstererek, kendi imanımızla ilgili konunun gereğini yapmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımız bir grup toplantısında ‘Efendimize hakaret edildiği yerde ben kimim de bana hakareti konuşuyoruz’ dedi. Ümmetin bir parçası olarak bunu söyledi. Bizler de kendi imtihanlarımızı vermek zorundayız. O yüzden hem insani hem de İslami bir gerek olarak bunun cevabını en sert şekilde vermiş olacağız” dedi.


Haber Kaynak : İHA