KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY'DAN SORU ÖNERGESİ

TARİHİ ESERLERİN KORUNMASI İÇİN ÖNERGE

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA TEPKİ

“KILIÇDAROĞLU, TANKLARIN YANINDAN PAZARLIKLA GEÇTİ”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK:

“SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE YOK SAYILDI”

ATAŞ 17 GÜNLÜK KAPANMA KARARINI DEĞERLENDİRDİ

“VATANDAŞLARIMIZ ‘NE YER, NE İÇER?’ DİYE DÜŞÜNMEK GEREK”

ÖZDEMİR’E PAKDEMİRLİ’DEN CEVAP

“KAYSERİ’NİN TOPLAM ORMAN ALANI 166 BİN 864 HEKTARDIR”

AK PARTİ KOCASİNAN’DAN REKOR ÜYE KAYDI

OKANDAN: İLÇEMİZİ 2023, 2053 VE 2071 VİZYONLARINA ULAŞTIRMA GAYRETİNDEYİZ

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ:

“TÜRKİYE’DE ÇİFTÇİ İFLAS ETMİŞTİR”

AK PARTİLİ BELEDİYELERE RAMAZAN GENELGESİ

ÖZHASEKİ İMZASIYLA 798 AK PARTİLİ BELEDİYE’YE RAMAZAN AYI GENELGESİ GÖNDERİLDİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU, AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

81 İL BAŞKANININ YER ALDIĞI TOPLANTIYA KAYSERİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU DA KATILDI

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK’DAN DOKTORU GÖZALTINA ALDIRAN SAVCIYA TEPKİ

“Sağlık Bakanı Sayın Koca'yı meslektaşına sahip çıkmaya, Adalet Bakanı Sayın Gül'ü de göreve davet ediyorum.”

SEÇMEN BÜYÜKKILIÇ’I BAŞARILI BULUYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I SEÇMENİN YÜZDE 67,4’Ü BAŞARILI BULUYOR

ÇOPUROĞLU GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ İL BAŞKANI ​​​​​​​ÇOPUROĞLU: KENDİMİZİ KÜRESEL DEĞİŞİMİN TAM MERKEZİNE YERLEŞTİRMEYİ BAŞARDIK

ATAŞ MECLİS KÜRSÜSÜNDEN EKONOMİK SIKINTILARA DEĞİNDİ

“34 MİLYON KİŞİ BANKALARA BORÇLU HÂLE GETİRİLDİ”

ÖZHASEKİ’DEN EMEKLİ AMİRALLERİN BİLDİRİSİNE TEPKİ

“HİÇBİR GÜÇ MİLLET İRADESİNİN ÜSTÜNDE DEĞİL ARTIK”

AK PARTİ GENEL BŞK. YRD. ÖZHASEKİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ

“EMEKLİLER ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA MAAŞ ALIYOR”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

“FRANSA TÜRKİYE’YE DÜŞMANLIK EDİYOR”

Kayseri’de katıldığı bir cami açılışında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Fransa’nın karşılarında dimdik duran Türkiye Cumhuriyeti’ne düşmanlık ettiğini biliyoruz” dedi.

Türk milletine karşı Fransa’nın düşmanlığının çok açık olduğunu söyleyen Mehmet Özhaseki, “Özellikle Fransa’nın başını çektiği Peygamber Efendimize söylemeye bile dilimizin varmadığı hakaretleri yapan insanların artık fikir özgürlüğü adı altında yaptıkları hakaretler hakikaten içimizi acıtıyor. Onların yaptığı belki bir tarafa, zaten senelerdir Türkiye’ye muhalif olarak senelerdir boy gösteriyorlar. AB’ye girerken bizi almama nedenlerinin başında kalplerinin altında yatan bizim Müslüman olmamız. Biz bunu elbette biliyoruz. Akdeniz’de bir çıkar savaşı varsa orada bize karşı olmalarının sebebi, Türkiye Cumhuriyeti’ne olan düşmanlıkları. Bunu biliyoruz elbette. Suriye’de yaptıkları her türlü kötülüklerin arkasında, bölücü terör örgütlerinin arkasında bunların olmasının tek nedeninin bağımsız ve dimdik ayakta duran bir Türk milleti olduğunu ve bunların da ona karşı düşmanlık ettiklerini çok iyi biliyoruz ama şimdi bütün bunları da bıraktılar aleni olarak gözümüzün nuru efendimize saldırmaya başladılar. Efendimizin hayatını okuyan herkesin ona hayran olacağına inanıyoruz biz ama okumazsanız, tanımazsanız geriden düşmanlık edersiniz. Bakın, onu seven ona aşık olur ve ondan da ayrılamaz. Bütün hareketlerine de zaten o iz vurmaya başlar. Allah bizi efendimizden ayırmasın, onun şefaatine nail etsin. Fransa’daki gibi sapıkların da devlet başkanı da olsa, yardımcısı da olsa, çevresi de olsa sapık her yerde sapıktır, onun gibi sapıkları da Allah ıslah etsin diyeceğim ama ıslah olmaktan geçtiler, Allah perişan etsin diyorum” ifadelerini kullandı.

Fransa’ya gerekli cevabın en sert şekilde verileceğini belirten AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da, “Fransa’nın başını çektiği ve şu anda birçok ülkenin de yandan destek vererek ne yazık ki içimizdeki bazı insanların da desteklemeyi esirgemedikleri lanetlenecek bir tavırla karşı karşıyayız ama bu aynı zamanda bizim imanımızın sınava tabi tutulduğu bir andır. Bizler nefsimizin, malımızın, mülkümüzün daha önce mi yoksa efendimizden sonra mı geldiğini her birimizin kalbimizde sorgulamamız gerekiyor. Bunun karşılığında da biz efendimizin sevgisi ile ancak müşerref olmuş oluyoruz. Biz bu sınavları kendi nefsimize vererek, aynı zamanda kendimizi hem uluslararası arenada hem de bulunduğumuz yerlerde göstererek, kendi imanımızla ilgili konunun gereğini yapmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımız bir grup toplantısında ‘Efendimize hakaret edildiği yerde ben kimim de bana hakareti konuşuyoruz’ dedi. Ümmetin bir parçası olarak bunu söyledi. Bizler de kendi imtihanlarımızı vermek zorundayız. O yüzden hem insani hem de İslami bir gerek olarak bunun cevabını en sert şekilde vermiş olacağız” dedi.