KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Çopuroğlu: “Hakareti asla kabul etmiyoruz”

Ak Kurmaylar Melikgazi'yi alkışladı

Büyükkılıç: “Birliğimiz bereketimizdir”

Çopuroğlu: “Yht’nin 2025'te hizmete açılması planlanıyor”

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'terörist' tepkisi

Bakan Yrd. Gürcan : “Kur korumalı mevduat toplamı 96.7 milyara yükseldi”

Büyükşehir Belediyesi 2021’e Damga Vurdu

Özhaseki “Yht’nin Maliyeti 1 Milyar 100 Milyon Dolar”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ NİĞDE’DE

ÖZHASEKİ’DEN MİMSİNLİLERE MÜJDE

ÖZHASEKİ: “AK BELEDİYELER, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ MHPLİLERİ AĞIRLADI

CUMHURBAŞKANI İLE ‘KAYSERİ’ SOHBETİ

AK KURMAYLAR KIZILCAHAMAM KAMPINDA BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 533 MUHTAR İLE GÖRÜŞTÜ

ÖZHASEKİ: “KEMAL BEY SABRETSİN"

Anahtar Kelimeler: ÖZHASEKİ' AKŞENER' TEPKİ
Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ: “YALAN VE İFTİRA SİZİN AMENTÜNÜZ OLMUŞ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili  Mehmet Özhaseki, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısındaki “Milletimize engin sevgisiyle bildiğimiz bir AK Parti yöneticisi, ‘Bizden önce dağlarda aç yaşayan insanlar vardı’ diyor” ifadelerine sert tepki göstererek “Yalan ve iftira sizin amentünüz olmuş” ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili  Mehmet Özhaseki’nin 27 Kasım günü gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda yaptığı bir açıklamanın bazı yayın organlarınca servis edilmesi ve bu medya kuruluşlarının hemen düzeltme yayınlamasına rağmen; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugünkü grup toplantısında Özhaseki’yi hedef alması şaşkınlıkla karşılandı.

Akşener, Özhaseki’yi kastederek “Milletimize engin sevgisiyle bildiğimiz bir AK Parti yöneticisi, ‘Bizden önce dağlarda aç yaşayan insanlar vardı’ diyor.” ifadelerini kullandı.

Özhaseki ise, sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajda, “Yalan ve iftira sizin amentünüz olmuş. Günler öncesinde ajansların yanlış geçtiği ve hemen sonrasında hatasını kabul edip düzelttiği bir haberi gündeme getirmeniz sizin için bir utanç vesilesidir. Bu durum siyasi ahlaktan ne kadar yoksun olduğunuzun en açık göstergesidir. Dağda yaşayanlar, sizin ve içinde bulunduğunuz Millet İttifakı’nın siyasi ortağıdır. Siz onlardan destek alır; ancak onlara kol kanat gerersiniz.” Değerlendirmesinde bulundu.