KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den Açıklama

MHP VE OSB’DEN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ BALIKESİR'DE

BAŞKAN ÇOPUROĞLU: "TÜM DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ"

ÖZHASEKİ HAFTA SONU MESAİSİNİ MEMLEKETİNDE DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ YILDIZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÖZHASEKİ: "BİZİM SİYASETİMİZİN TEMELİ HİZMET SİYASETİDİR”

CHP 98 YAŞINI KUTLADI

KIRSAL MAHALLELER İÇİN DSİ'YE ZİYARET

Özhaseki: "Beş benzemezi bir araya getirip nasıl bir medeniyet inşa edeceksiniz, bir felaket doğar Allah korusun"

KARAYEL’DEN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN İNCETOPRAK'A TEBRİK

AK PARTİ'DEN İNCETOPRAK'A ZİYARET

İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ’NİN GAYRETLERİ İLE İKİ BELEDİYE BAŞKANI DAHA AK PARTİLİ OLDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin gayret ve girişimleri sonucu Diyarbakır’ın Dicle İlçe Belediye Başkanı Felat Aygören ve Giresun’un Dereli ilçesi Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Adem Önal, AK Parti’ye katıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin gayret ve girişimleri sonucu iki belediye başkanı daha Ak Parti saflarına katılarak, Ak kadrolarla birlikte politika yapma kararı aldılar.

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 147. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Diyarbakır’ın Dicle İlçe Belediye Başkanı Felat Aygören ve Giresun’un Dereli ilçesi Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Adem Önal, AK Parti’ye katıldı. Dicle Belediye Başkanı Bağımsız iken; Yavuzkemal Belediye Başkanı Saadet Partisi’nden AK Parti’ye geçti.

AK Parti’ye geçiş yapan belediye başkanlarına rozetlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Belediye Başkanları’nın AK Parti’ye geçiş sürecini yöneten Özhaseki sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz İl Başkanları Toplantımızda Diyarbakır Dicle Belediye Başkanı Felat Aygören ve Giresun Yavuzkemal Belediye Başkanı Adem Önal AK Parti ailemize katıldı. Hayırlı, uğurlu olsun.” Değerlendirmesinde bulundu.

Bu son katılımlardan sonra AK Parti’ye geçiş yapan belediye başkanı sayısı 38 oldu. Böylelikle AK Partili belediye sayısı 802’ye yükseldi.