EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

MHP MELİKGAZİ KADIN KOLLARI İLÇE BAŞKANI AV. MERVE AKILLI:

"Müslüman bir Türk kadını olarak, bu davaya hizmet etmek, devlet yönetiminde söz sahibi olabilmek en doğal hakkımız ve en doğru tercihimizdir"

BAKAN ALBAYRAK, AK PARTİ İL TEŞKİLATI'NI ZİYARET ETTİ

Bakan Albayrak: "Yeni süreçte Kayseri ekonomisinin Türkiye ekonomisine vereceği katkı noktasında verimli bir toplantı gerçekleştirdik"

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:

“MİLLİ SAVUNMA BÜTÇESİNDE DÜŞÜŞ VAR”

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK:

“DEVLET TİYATROLARI DA MI YALAN OLDU?”

GENÇ: İKTİDAR YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

İLÇE KONGRELERİNİN 20 ARALIKTA START ALACAK

GENÇLİĞİ OLMAYANIN GELECEĞİ OLMAZ

Başkan Büyükkılıç, AK Parti İl Gençlik Kollarının Danışma Meclisi Toplantısı’nda Büyükşehir’in gençlikle ilgili hizmetlerini anlattı

112 ACİL SERVİS 25 YAŞINDA

112 'NİN 25. YAŞI KUTLANDI

PASTIRMAYA SAHİP ÇIKIN

Chp’li Vekil Çetin Arık, AK Parti Kayseri milletvekillerine,"Pastırmanıza, sucuğuna sahip çıkın." diye çağrıda bulundu.

ERSOY, KAYSERİ’YE OTOYOL İSTEDİ

Ersoy, 2020 yılı Bütçe görüşmelerinde Bakan Turhan’a Hızlı Tren ve Erkilet Hava Limanı genişletme projesinin akıbetini sorarken, Kayseri’ye Otoyol istedi

ADAYLARIMIZI VATANDAŞLARIMIZ BELİRLEDİ

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU: “ŞAHSİ HİÇBİR BEKLENTİM YOK”

KARAYEL, AP ÜYELERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı, Kayseri Milletvekili Sayın İsmail Emrah Karayel, Strazburg'da Avrupa Parlamentosu üyeleri ile görüştü.

SAADET PARTİSİ, İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

SP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MAHMUT ARIKAN: “CHP İDDİALARI İLE GÜNDEMDEKİ BİRİKMİŞ SORUNLAR ÖRTBAS EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR”

CHP’DE MELİKGAZİ DELEGE SEÇİMLERİ YENİLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisinde geçen hafta olaylı geçen ve iptal edilen Melikgazi ilçesi delege seçimleri CHP Genel Merkezinden gelen altı milletvekilinin gözlemlerinde yenilendi.

BBP’DE GERGİN SEÇİM

MEVCUT BAŞKAN KARAHANÇER GÜVEN TAZELEDİ

NERGİS BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL OLDU

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ NERGİS: “HİÇ BİR ŞEY GİZLİ KALMAZ”

AK PARTİ’DE KONGRE STARTI

ÇOPUROĞLU: “İLÇELERDE DELEGE SÜRECİNİN TAMAMLANMASINA AZ KALDI”

Anahtar Kelimeler: ÖZVARİNLİ

ÖZVARİNLİ,

?NE YAPTIĞINI BİLEN BİR YÖNETİM OLACAĞIZ?

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Esnaf ziyaretinde yaptığı konuşmasında, yerel yönetimlerde iktidar oldukları gün ne yaptığını bile bir yönetim olacaklarını söyledi.

Mevcut yerel yönetimin 25.yıldır hazırlıksız ve beceriksiz olduğuna atıfta bulunan İYİ Partili Başkan Adayı Özvarinli, esnaf ziyaretinde yaptığı konuşmasında yerelde iktidar oldukları gün ne yaptığını bile bir yönetim olacaklarını, kaderine terk edilmiş vaziyete duran Kocasinan´ı, bu terk edilmişlikten kurtaracaklarını söyledi.

İYİ Parti´li Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli ve heyeti, Serceönü ve Sahabiye´de esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyarette, sıkıntılarını dile getiren bir esnaf, başta emekliler olmak üzere ilçede yaşayanların sorunlarından bahsetti, alım gücü düştüğü için vatandaşların, sağlık ve geçim konusunda ciddi sıkıntılar olduğunu söyledi.

EMEKLİLERE DÖNÜK HİZMET YOK

Kocasinan İlçesi´nde emeklilere dönük hizmet eksikliği olduğunu ifade eden bir esnaf,?özellikle emeklilerimizin alım gücü düştü, çokları iş bulsalar çalışacaklar ama oda yok. İşsiz geçlerimiz her gecen gün artmakta. Gençlerimizin sigara alacak paraları yok, eskiden olduğu gibi bakkala da borç yazdıramıyorlar. Maalesef ülkemizde ve şehrimizde böyle bir sorun var. İlçemizde emeklilere dönük, işsiz gençlerimize dönük bir çalışma yapılmaması bizleri de üzüyor? diye konuştu.

SEÇİLMEKTEN ÇOK YÖNETMEYE HAZIRLANIYORUZ

Kocasinan´da emeklilere ve işsiz gençlere dönük projeler üretilmesinin şart olduğunu söyleyen İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli ise,?Biz bir ideal ortaya koyduk. Seçime çalışmak şarttır ancak yönetmeye çalışmak daha önemli. Çünkü birisi bir gün diğeri 5 yıl. Biz yerelde iktidar olduğumuz gün Kocasinan´da ne yapacağını bilen bir yönetim olacağız. Acaba ne yapalım, demeyeceğiz? diye konuştu.

Emekliler için kahvehane yapmanın hizmet olmadığını söyleyen Başkan Adayı Özvarinli,?Emeklilerimiz arasında inanılmaz bir bilgi donanıma sahip olanlar var. Bu kitleden fayda sağlamak konusunda yerel yönetime görev düşüyor.?tespitini yaparak esnaflara satış bereketi ve müşteri bolluğu, vatandaşa da alım gücü diledi.

BASIN KURUŞLARINIDA GEZDİ

Ziyaret öncesinde heyetle birlikte, bazı gazeteleri de gezen ve imtiyaz sahipleri ile bir araya gelen İYİ Parti´li Başkan Adayı Özvarinli, ardından esnaf ziyaretlerine ara verdiği yerden devam etti. Esnafın müşteri azlığından dert yanması üzerine, esnafların Serceönü ve Sahabiyenin atar damarı olması gerektiğini ancak ilçede bu konuda yerel hareketlilik yaratılmadığını söyledi.

ÖZET AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Önceki gün uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybeden İşadamı Mehmet Özet, son yolculuğuna uğurlandı. Hunat Cami´de kılınan cenaze namazı sonrası Gesi Kayabağ Mahallesi´ndeki aile mezarlığına sevenleri ve yakınları tarafından defnedildi.

İşadamı Mehmet Özet´in Cenazesine İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli´de katıldı. Dr.Özvarinli, Özet ailesine başsağlığı diledi.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ