Emak Asansör

 

KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

TALAS BELEDİYESİ KIRSALDA ‘MİNİ BELEDİYE MAHALLEMİZDE’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Talas Belediyesi tarafından kırsal mahallelere yönelik olarak genel temizlik çalışması yapıldı.

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK, GÜVEN TAZELEDİ

KOLTUĞUNU KORUYARAK GÜVEN TAZELEDİ

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Genel Kurulu Yapıldı

Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ

“AVANTAJLARI BOL YOL HİZMETE HAZIR”

Yrd. Doç. Dr. Emel Ünsür: "okulda temas kurmadan oynayacakları oyunlar oynatılmalı"

aileler, çocuklar ve bizde hekimler, sağlık çalışanları olarak. Maske, mesafe, hijyen diyoruz.

KOCASİNAN’DA OKULLAR, EĞİTİME HAZIR

Kocasinan Belediyesi, 21 Eylül’de kısmi olarak açılacak olan okulları dezenfekte ederek, yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirdi.

 UZMANLARA  GÖRE

EN FAYDALI  10 MEYVE…

Arkadaşının öldüğü kazayı görünce gözyaşlarına hakim olamadı  

Kayseri'de meydana gelen kazada bir kişi hayatını kaybetti

Boşanmak üzere olduğu hamile eşini bıçaklayarak yaraladı  

Kayseri'de bir şahıs, boşanmak üzere olduğu hamile eşini çıkan tartışmada bıçaklayarak ağır yaraladı.

GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

VALİ GÜNAYDIN: “GAZİLERİMİZİN TALEPLERİ BİZİM İÇİN EMİRDİR”

KAYSERİ’DE 13 BİN KİŞİYE 12 MİLYON TL CEZA YAZILDI

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın: “Yürürken sigara içmek cezaya tabidir vatandaşlarımız buna dikkat etmeli”

BÜNYAN BELEDİYESİ 22 DÜKKANLI TİCARET MERKEZİ YAPIYOR

ALTUN: İNŞAAT ÇALIŞMALARININ BAŞLADIĞI BU MERKEZİ İNŞALLAH KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ

7/24 KÜTÜPHANEYE İLK KİTAP BAĞIŞI TANER YILDIZ’DAN

KONFORU VE KULLANIM KOLAYLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

MELİKGAZİ İLÇE HIFZISIHHA KURULU BİR DİZİ KARAR ALDI

“TÜM PİKNİK ALANLARI 15 GÜN SÜRE İLE KAPATILDI”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ SALGIN DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ SALGIN DENETİMLERİNE YAKUT SEMT PAZARI’NDA DEVAM ETTİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İL PANDEMİ KURUL TOPLANTISINA KATILDI

İL PANDEMİ KURULU TOPLANTISI’NDA COVİD 19 SÜRECİYLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNULDU

Anahtar Kelimeler: PALANCIOĞLU KAYSERİ ŞEKER’
Gürkan Ofis Mobilyaları

PALANCIOĞLU, KAYSERİ ŞEKER’DE

AKAY VE PALANCIOĞLU “KAYSERİ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ’İ” KONUŞTU

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. H. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret ederek, tarımsal ve güncel konular ile Kayseri’ye faydalı projelere ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Kayseri Şeker Göl Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Başkan Akay, Kayseri Şeker Fabrikası’nın 2020-2021 kampanya dönemi ve yatırım planları, şeker sektörünün mevcut durumu, tarımsal faaliyetler ve çiftçinin kalkınmasına ilişkin yürütülen çalışmalar hakkında Başkan Palancıoğlu’na bilgiler verdi. Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. H. Mustafa Palancıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri Şeker’in sadece Kayseri’nin değil artık tüm Türkiye’nin bir değeri haline geldiğini söyledi. Palancıoğlu, Başkan Akay ve yönetiminin gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların neticesinde, Kayseri Şeker’in her geçen gün çok daha iyi bir konuma geldiğini de belirterek şöyle devam etti.

 “Uzun zamandır Kayseri Şeker’e ziyarete gelememiştik. Pandemiden dolayı zaten çok fazla dışarı çıkmıyordu insanlar. Bugün Tatava ve biz de artık Bayram arefesindeyiz, sağ olsun Hüseyin bey bizi çok güzel bir ortamda misafir etti. Kayseri Şeker, Kayseri’nin en önemli kurumlarından bir tanesi, Hüseyin beyin ellerinde de daha güzel şekil alıyor. Burası Kayseri için çok büyük bir değer, bu nedenle Kayseri Şeker’e hepimizin sahip çıkması lazım. İnşallah bundan sonra Kayseri Şeker sadece Kayseri için değil, tüm Türkiye için önemli işlere imza atacaktır. Çalışmalar güzel oldukça biz de kendilerine daha fazla güveniyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak hem Kayseri Şeker ile hem de Hüseyin Başkanımız ile gerçekten güzel bir muhabbetimiz var. Biz kendisi ile elimizden geldiğince; Kayseri için neler yapabiliriz?diye konuşuyor ve bunun mücadelesini veriyoruz. Burada da güzel bir ortam oluşturmuşlar sağ olsunlar. Ben şimdiden değerli hemşerilerimizin yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum, Cenabı Allah birlik ve beraberlik içerisinde bize bu ülkeye ve bu şehre hizmet etmeyi nasip etsin. Ben misafirperverliğinden ve başarılı çalışmalarından dolayı Hüseyin Başkan’a ve yönetimine teşekkür ediyorum”

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise Başkan Palancıoğlu ile sık sık istişarelerde bulunarak, ülkenin ve Kayseri’nin faydasına yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, şöyle konuştu.

 “Bayram öncesinde bugün Tatava ve ben de bu güzel günde değerli Belediye Başkanımızı burada misafir etmekten dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Çok değerli Başkanımız Sayın Palancıoğlu, bizim zaman zaman istişare ettiğimiz, fikirlerinden oldukça istifade ettiğimiz başkanlarımızdan bir tanesi. Bugün de kendisini misafir ederek bolca sohbet etme imkânı bulacağız. Bizim sohbetlerimiz, ülkemiz ve özellikle şehrimiz için neler yapılabilir?Ne tür katkılar sağlanabilir?Gibi çeşitli görüş alışverişleri üzerine kurulu. İnşallah bu istişarelerimizin faydalı olacağına inanıyorum. Bu vesile ile hem çok değerli hemşerilerimizin, hem geniş bir coğrafyadaki aziz çiftçilerimizin, Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Allah sağlık afiyet içerisinde ve ağız tadıyla nice bayramlara eriştirsin ve ülkemiz ile devletimize zeval vermesin”


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ