KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAKAN PAKDEMİRLİ'DEN ÜLKE GENELİNDEKİ YANGINLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ YANGIN BÖLGESİNDE

YAHYALI’DA Kİ ORMAN YANGINI HENÜZ KONTROL ALTINA ALINAMADI

KAYSERİ’DE VAKA SAYILARI ARTTI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ EMİNE ERDOĞAN VE BAKAN PAKDEMİRLİ İLE GÖRÜŞTÜ

AZ SU TÜKETİMİ, DAHA FAZLA YEŞİL ALAN

BAŞKAN PALANCIOĞLU KAYKAY PARKURU’NU YENİLEME SÖZÜ VERDİ

‘GACER BUĞDAYI’NIN İLK HASATI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TALAS’IN MAHARETLİ ELLERİ BU PAZAR ÜRÜNLERİNİ GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI AĞUSTOS SONUNA TAMAMLANACAK

TÜRK TELEKOM'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

SELÇUKLU PAZAR YERİ’NİN TEMELİNİ ATILDI

KIZIK MAHALLESİNDE BUĞDAY HASATI

TALAS BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA MUHTEŞEM ŞENLİK

HACILAR BELEDİYESİ KENTSEL DÖNÜŞÜMDE HIZ KESMİYOR

KTO TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Anahtar Kelimeler: PROTOKOL BAYRAMLAŞTI
Gürkan Ofis Mobilyaları

PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

VALİ GÜNAYDIN: SAĞLIĞIMIZ İÇİN KISITLAMAYI KENDİMİZ UYGULAYALIM

BÜYÜKKILIÇ: TÜM TEDBİRLERİ ALDIK

Kayseri Valiliğince Kurban Bayramı vesilesi ile tertiplenen ‘Bayramlaşma Merasimi’de bir araya gelen ilimiz protokol mensupları ilimiz sakinlerinin bayramını tebrik edip salgın hastalık riskinin devam ettiğine dikkat çekerek tedbirlere riayet edilmesi uyarısında bulundular. Etkinlikte konuşan Vali Günaydın “Bayrama yönelik herhangi bir kısıtlama getirilmedi. Sağlımız için kısıtlamayı kendimiz uygulamamız gerekecek. Kendimizi sınırlayalım.” değerlendirmesinde bulundu.

Kayseri Valiliğince Kurban Bayramı vesilesi ile tertiplenen Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Sergi Salonu bahçesinde gerçekleştirilen bayramlaşma merasimine Vali Şehmus Günaydın, AK Parti Kayseri milletvekilleri Taner Yıldız ile İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, ilçe belediye başkanları, üniversite rektörleri, kurum kuruluş müdürleri, il müdürleri, askeri yetkililer ve davetliler iştirak etti.

Bayramlaşma merasiminde medya mensuplarına açıklamada bulunan Vali Günaydın, valilik olarak bayram sürecinde yeni tip koronavirüsle alakalı gerekli tedbirleri aldığının altını çizip, vatandaşları alınan tedbirlere azami şekilde uyma konusunda uyararak "Bayram sürecinde herhangi bir kısıtlama getirilmedi. Sağlımız için kısıtlamayı kendimiz uygulamamız gerekecek. Kendimizi sınırlayalım. Kayseri'de vakalar zaman zaman artıyor. Tedbirlere uyulmazsa vakalar artıyor. Mezarlık ziyaretimizde sosyal mesafeye dikkat edelim." İfadesini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’da belediye olarak bütün tedbirlerle bayrama hazır olduğunu ve vatandaşların yapılan uyarılara dikkat etmesi gerektiğini vurgulayarak ilimizi sakinlerinin Kurban Bayramını tebrik etti…

Merasimde konuşan Milletvekili Taner Yıldız’da herkesin Kurban Bayramı’nı tebrik ederek “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın da bahsettiği şekilde çıkan kararla Kayserisporun Kayseri’nin değeri olarak hak ettiği tarzda Süper Ligde olması gerektiği için alınan bir karar var. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, değerli bakanımıza, futbol federasyonumuza, kulüpler birliğine, emeği geçen bu konuda çaba gösteren Berna Hanımın ekibine teşekkür ediyoruz. Kayseri aynı şekilde büyün mücadelesiyle beraber bu safta yerine alacaktır” dedi.

Programda konuşan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de, herkesin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.